вивчення італійської мови
вивчення італійської мови

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

У різних містах Італії існує немало відомих і якісних учбових закладів, так званих мовних шкіл, де іноземці вивчають ази італійського, удосконалюють свою розмовну мову, а заразом знайомляться з культурою і пам’ятками цієї дивної країни. Там проходять навчання студенти, бізнесмени, учителі, а також люди, які закохалися в Італію і хочуть знати про неї усе, включаючи мову.
Варто відмітити, що рівень підготовки і навчання в італійських мовних школах дуже високий. Це обумовлено впровадженням сучасних методик і технологій в освітній процес, різноманітністю індивідуальних і групових програм, а також можливістю цікавого відпочинку під час вивчення італійського. Учням пропонується не лише зубріння, сидячи за партою, але і екскурсійні тури по найцікавіших містах Італії, дегустація вин і знаменитої на весь світ італійської кухні, а також різні культурні заходи і семінари. Тут ви зможете здійснювати тематичні прогулянки, вивчати пам’ятки країни і, звичайно ж, гуляти по парках. У свій вільний час студенти можуть відпочивати на пляжі або ж здійснювати екскурсії в сусідні міста.
Хороший відпочинок – прекрасне навчання
Головною частиною процесу навчання, поєднаного з відпочинком, вважається швидкий курс, в якому застосовуються особливі інноваційні принципи навчання. 20 годин протягом тижня використовується на мовну практику, тобто щодня на це відводять 4 години, а в групі є присутніми всього 12 студентів. Крім того, система навчання пропонує негайно використовувати отримані знання в активному мовному середовищі. Детальніше про проходження подібних курсів можна прочитати на спеціалізованих сайтах.
У учбовій програмі є присутньою також індивідуальна робота з викладачем, а в другій половині дня в мовних школах часто проходять міні-конференції з культури Італії, увечері ж проводяться спеціальні розважальні заходи. Власне, сама програма навчання створювалася так, щоб в ній змогли об’єднатися індивідуальне навчання, і якісне засвоєння матеріалу в комплекті з активним і цікавим відпочинком в Італії.
Особливі переваги нових методів навчання
Для підтримки інтересу до експериментального навчання, студентам шкіл італійської мови надається можливість у вільний від занять час відвідати найцікавіші місця і міста, познайомитися з унікальною культурою країни, вивчити кулінарію, побувати на виноробнях. У деяких школах освітній відділ додатково пропонує тематичні курси. Приміром, є курси літератури, лекції тут проводяться в місцях, де знамениті поети і літератори отримували натхнення для своєї творчості. Також популярні курси присвячені музиці або іншим видам творчості.
Зручні і сучасні класні кімнати, в яких навчаються студенти, обладнані найновішою комп’ютерною технікою і устаткуванням, яке потрібно для навчання. Завдяки цьому, іноземним учням запропоновані усі умови для швидкого освоєння італійської мови.

13 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук