Фінансові труднощі частенько приходять несподівано – хвороби, аварії, надзвичайні події. Таке неможливо передбачити, і якщо немає накопичення або депозитного рахунку, то кращий вихід – це отримання кредиту.
Один з найпопулярніших різновидів кредитування – це кредит під заставу. Запорукою може бути, як рухоме, так і нерухоме майно. Об’єктом запоруки може виступати будинок (квартира) але, це в деяких випадках досить ризиковано, і не завжди надається можливим (якщо існують співвласники – те нерухоме майно не може виступати заставним). А ось автомобіль – майже ідеальний варіант. Тому як, кредити під заставу авто це швидке і безперешкодне отримання готівки.
кредити під заставу авто
кредити під заставу авто

Розмір оригіналу:   1200x800
Тип: jpg   Дата:

Особливості такого кредитування:
  • Низькі відсотки по кредиту. Кредитування взагалі дуже ризиковий захід для кредитора. Річ у тому, що чим нижче гарантія того, що гроші будуть повернені кредиторові, тим вище відсоток по кредиту. Іноді беззалогові кредити містять в собі 50-60% переплат від тіла виданої торби. Але, коли кредит видається під заставу автомобіля – це автоматична гарантія повернення засобів. Тому відсоток буде мінімальний – не вище 4-10% від початкової торби.
  • Термін кредитування. Буває так, що для таких кредитів великі банки і кредитні спілки не встановлює термін кредитування. Це дає можливість розтягнути виплату торби боргу на досить великий час, при цьому не переплачуючи по процентних ставках. Для кредиту, отриманого без запоруки, можливість розтягання терміну повернення катастрофічна. Адже, чим більше буде термін кредитування, тим вище будуть відсотки по кредиту.
  • Паперова тяганина. Згідно з чинним законодавством, щоб отримати кредит – треба зібрати досить багато довідок і документів. Але кожен банк вільний сам вибирати умови кредитування. Тому, для кредиту під заставу авто потрібно трохи документів: заява, паспорт і код, документ підтверджує право власності, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Деякі банки можуть вимагати наявність поручителя, як додатковій гарантії. Багато кредитних спілок від такого давно пішли. Оскільки авто – і є краща гарантія повернення засобів.
Перш ніж йти отримувати кредит, варто уважно ознайомитися з умовами кредитування різних фінансових установ. Уникати нещодавно створених і таких, що не зарекомендували себе на ринку кредитування – ось про що так само повинен пам’ятати позичальник.

29 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук