Макаді (Макаді Бей, Makadi Bay) – затока і курорт на березі теплого Червоного моря, розташований в 37 кілометрах від центру міста Хургада (Єгипет).
Погода в Макаді Бей - тепла у будь-який день впродовж усього року.Середня температура влітку приблизно +30°С, а в зимові місяці температура не опускається нижче +20°С. Тут практично не буває дощів, але жарка погода переноситься досить легко із-за сухого клімату.
курорт Макаді Бей
курорт Макаді Бей

Розмір оригіналу:   490x352
Тип: jpg   Дата:

На узбережжі зволожене морське повітря, насичене морськими солями, створює найкомфортніший і лікувальний клімат курорту на усьому західному узбережжі Червоного Моря.
Завжди тепла морська вода затоки не опускається нижче +20-21°С. В зимовий час нічна температура може падати до +15°С, але вдень можна загорати навіть в лютому.
відпочинок Макаді Бей
відпочинок Макаді Бей

Розмір оригіналу:   490x366
Тип: jpg   Дата:

Макаді Бей складається з декількох готельних об’єднань, найбільше з яких – Мадінат Макаді (Madinat Makadi) – яке утворено з систем готелів Sol Y Mar, Jaz і Iberotel (італійська, німецька і французька відповідно).
Розташовані тут готелі стоять на пустинному березі, житлові селища і вулиці, переобтяжені автотранспортом поблизу курорту Макаді Бей просто відсутні! Бари, ресторани, магазини, диско і інша інфраструктура – тільки на території самого готелю, а за її межами – тільки пустеля і гори. Усе це дає можливість провести спокійний і комфортний відпочинок в Єгипті.
пляжі Макаді Бей
пляжі Макаді Бей

Розмір оригіналу:   490x330
Тип: jpg   Дата:

Прибережна зона курорту знаменита піщаними пляжами з пологим морським дном і зручним входом в морі, що є чудовим чинником для сімейного відпочинку з дітьми.
Курорт ще молодий, готелі в основному 4 і 5 зірок, більшість з них працюють за принципом “усе включено”.
парки Макаді Бей
парки Макаді Бей

Розмір оригіналу:   471x331
Тип: jpg   Дата:

Спокійне нічне життя єгипетського курорту розташовує до комфортного відпочинку в Макаді Бей. Для любителів підводного плавання є численні коралові рифи, дістатися до яких можна прямо з пляжу курорту. Курорт може похвалитися чотирма дайвінг – центрами і базою для занять віндсерфінгом.
Поїздка з аеропорту Хургади до готелів Макаді Бей займе не більше за півгодини.

27 січня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук