Знамениті Арабські Емірати давно вже притягають до себе тисячі мандрівників з самих різних куточків планети, адже для відпочинку вони є одними з найпривабливіших місць. Серед інших еміратів наймолодшим є Фуджейра, який колись був частиною Шарджи. Місто Фуджейра цікаве у багатьох відношеннях – по-перше, його відрізняє від інших напрочуд красива природа – це і прекрасні гори Ходжар, і багато зелені, і чудові пляжі, розташовані на узбережжі Індійського океану і, звичайно, чистісінька океанська вода.
Фуджейра
Фуджейра

Розмір оригіналу:   1600x1000
Тип: jpg   Дата:

Фуджейра – це відмінний курорт, який припаде до смаку людям, що віддають перевагу комфортному і захоплюючому відпочинку. Тури в Об’єднані Арабські Емірати дозволять вам поринути в дивовижну атмосферу і зайнятися самими різними видами водного спорту – перегонами на катерах, дайвінгом, круїзним туризмом, риболовлею і так далі. Ще одним з численних достоїнств Фуджейри є те, що тут є дуже багато історичних будівель, фонтанів, мечетей і інших пам’яток, які вам напевно буде цікаво побачити. Відпочиваючи у Фуджейрі, ви зможете скупатися в цілющих гарячих джерелах, зробити гірське сходження, досліджувати висохлі русла річок і насолодитися красотами водоспадів, казкових садів і коралових рифів.
У Фуджейрі є можливість побувати на екскурсіях, програма яких може бути досить оригінальною і, звичайно, цікавою. Наприклад, можна відправитися у гості до бедуїнів і відвідати їх верблюжі ферми, крім того, можна відправитися у сафарі по піщаній пустелі, побувати на знаменитих боях биків і зробити багато чого ще. Одним словом, у Фуджейрі окрім приємного пляжного відпочинку вас чекає маса розваг, у тому числі і захоплюючий шопінг, так що відпочинок в цьому еміраті обіцяє бути ненудним.

7 листопада 2015

Автор:

Курорти ОАЕ: Фуджейра Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук