Вирушаючи в чергову відпустку або на відпочинок, жителі Західної Європи все частіше спрямовують свій погляд на схід Європи, і одним з найбільш популярних таких напрямів є Болгарія.
Чим же зацікавила країна практичних європейців?
Безумовно, це красиві ландшафти, золотий пісок чорноморських пляжів, численні пам’ятки і унікальні православні монастирі. Проте, окрім курортно-екскурсійного відпочинку, Болгарія здатна запропонувати своїм відвідувачам якісне і недороге лікування, а тому країна з кожним роком усе більш зміцнює свої позиції і на ринку медичного туризму.
Медичний туризм у Болгарії
Медичний туризм у Болгарії

Розмір оригіналу:   670x445
Тип: jpg   Дата:

Численні клініки Франції, Ірландії, Німеччини і інших розвинених європейських держав пропонують своїм клієнтам найвищу якість послуг, але і ціни тут, на відміну від тієї ж Болгарії, найвищі, і по кишені далеко не усім жителям цих країн.
У Болгарії, іноземцям пропонують пропонують стоматологічну і хірургічну допомогу, лікування від безпліддя і пластичні операції, при цьому рівень обслуговування і професіоналізм місцевих лікарів цілком прийнятні для західноєвропейських жителів.
Активний попит на послуги болгарських медиків породив бурхливий ріст медичного туризму, який клініки Болгарії з успіхом розвивають. Для зарубіжних пацієнтів – спеціальні умови і ціни, і не лише – медичні установи зустрічають своїх клієнтів в аеропорту, розміщують їх в готелях, організовують їх дозвілля і навіть влаштовують невеликі екскурсії.
Багато лікарів вільно говорять на німецькій і англійській мовах, а в деяких випадках клініки можуть запросити і перекладача, так що проблем з взаєморозумінням не виникає.
У Болгарії є усе для процвітання і подальшого розвитку медичного туризму, головне зберегти на високому рівні якість своїх послуг і не захоплюватися підвищенням цін, завдяки яким сюди і їдуть іноземці.

7 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук