відпочинок в Тель-Авіві
відпочинок в Тель-Авіві

Розмір оригіналу:   1600x803
Тип: jpg   Дата:

У представленні багатьох Тель-Авів асоціюється тільки з єврейськими святинями і історичними пам’ятками, багатьом він здається бідним містом з багатою культурою. Але варто лише одного разу побувати на цій землі обітованій, щоб назавжди переконається в її сучасності і неповторності. Нині Тель-Авів славиться не розвалинами, а готелями класу люкс, центрами відпочинку, торгівлі і розваг. Отже варто лише замовити авіаквитки онлайн, пережити декілька годин перельоту – і ви зможете відчути усю привабливість середземноморського життя, яке б’є ключем в цьому сучасному ізраїльському місті.
Уся привабливість Тель-Авіва полягає в його функціональності. У цьому місті знайде гідний відпочинок кожен охочий – і любителі поніжитися під ласкавим сонечком, і шанувальники старовини, і просто нічні тусовщики. Винятковою особливістю міста є той факт, що він повною мірою зберіг атмосферу минулого, яка панує в сучасному просторі. Адже не даремно багато туристів відмічають, що Тель-Авів своїми контурами чимось нагадує ящірку, яка привільно ніжитися біля підніжжя вод Середземного моря, символізуючи мінливість буття.
Обов’язковим пунктом зупинки в Тель-Авів є історичний центр міста, який називається Старий Яффі. Повна реставрація не стерла дух старовини з цих місць, де художні майстерні органічно поєднуються з християнськими храмами і мечетями. Треба відмітити, що у більшості своїй жителі Яффі – особи творчі, тому в історичному центрі панує надихаюча атмосфера. Цю частину міста переповнюють всілякі майстерні і виставкові центри, а велику кількість газонів на вузьких вуличках створює неповторне відчуття тиші і спокою. Його не може зіпсувати навіть нещадний хамсин – гарячий вітер, який народжується в самому центрі пустелі і наповнює Середземномор’я нестерпним жаром. Тому, придбаваючи авіаквитки Київ Тель-Авів, пам’ятаєте про задушливу жару, на якій треба поглинати не менше трьох літрів рідини щоденно.
Дивно і те, що земля обітована, в нічний час просто кишать вадою. Продажні жінки виходять на безлюдні вулиці за копійки, а “розслабляючі” послуги більше високого рівня надаються масажними салонами або так званими інститутами здоров’я. У іншому ж розваги в Тель-Авіві відрізняються благопристойністю і різноманіттям, тобто по праву відповідають статусу святих місць.

26 вересня 2015

Автор:

Особливості відпочинку в Тель-Авіві Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук