Тель-Авів- одне з найпривабливіших місць відпочинку в Ізраїлі. Разом з передмістями в цій великій міській агломерації проживає близько 2 мільйонів чоловік. Спочатку на місці Тель Авіва був заснований невеликий єврейський квартал Яффо, який зараз є красивою і облаштованою туристичною зоною з множиною галерей художників і ресторанів. Маленькі вулички і невисокі будинки, а також фортеця Яффо виглядають дуже живописно. Тут можна бродити годинами, відкриваючи для себе красу і чарівливість цього місця.
Вид на Тель-Авів зі сторони моря
Вид на Тель-Авів зі сторони моря

Розмір оригіналу:   680x509
Тип: jpg   Дата:

Тель-Авів дивує кількістю барів і ресторанів, своїм відкритим і доброзичливим настроєм, великим вибором стильних і модних місць розваг, а так само нових і сучасних готелів.
Нічний Тель-Авів
Нічний Тель-Авів

Розмір оригіналу:   680x450
Тип: jpg   Дата:

Тель Авів вважається неофіційною столицею Ізраїлю, і тут розміщено багато урядових установ. Туристична інфраструктура – найрозвиненіша в країні: безліч готелів усіх категорій і нескінченні пляжі Середземного моря, готові прийняти туристів з усіх куточків світу.
Пам’ятки, екскурсії та відпочинок у Тель-Авіві
Особливістю цього регіону Ізраїлю є його центральне розташування в країні. Адже сам по собі пляжний відпочинок не є головним туристичним достоїнством Ізраїлю – найбільший інтерес для безлічі туристів представляють екскурсійні можливості цієї країни. А з Тель Авіва, найбільш світського і розвиненого міста в самому центрі Ізраїлю, дуже зручно здійснювати поїздки в інші примітні міста і місця. Дорога до Єрусалиму, до Хайфи, до північних міст, в яких збереглося немало прадавніх пам’ятників історії, займає в основному близько години. Дещо довше добиратися до Ейлата, ізраїльського курорту на Червоному морі, де можна купатися круглий рік. Але все таки основні ізраїльські пам’ятки можна буде відвідати за один день, якщо ви оберете для себе відпочинок в Тель Авіві.
Культурне життя Тель Авіва обрадує будь-яку людину, яка не уявляє собі відпускних задоволень без відвідування концертів, ресторанів, нічних клубів і дискотек. Пляжі простягнулися на 13 км і утримуються в бездоганній чистоті. Особливо приємно купатися влітку уранці і увечері, коли вода дуже освіжає.
Тури в Тель Авів принесуть багато вражень любителям історії і культури. Тут розташовуються такі цікаві музеї, як Музей Діаспори, присвячений історії єврейського народу, де знаходяться моделі синагог, і показують відеофільми. Поряд з ним знаходиться музей Побач Ізраїль, у в якому ви можете побачити зразки єврейських ремесел і мистецтв, і в цьому ж музеї ви можете відвідати Планетарій з моделлю нічного неба. Недалеко від цього музею знаходиться будівля, що стала будинком ізраїльської опери, – новий центр мистецтв імені Голди Меір. Музей мистецтва Тель Авіва пропонує ознайомитися з прекрасною колекцією полотен багатьох відомих художників. Особливо широко представлені ізраїльські художники.
Музей мистецтва в Тель-Авіві
Музей мистецтва в Тель-Авіві

Розмір оригіналу:   680x510
Тип: jpg   Дата:

Якщо вам подобаються піші прогулянки і нові місця, ви можете прогулюватися по Тель Авіву, знаходячи щодня щось цікаве. Яффо, старий квартал, від якого почався Тель Авів, притягає відвідувачів кафетеріями і виставками художників, атмосферою середньовіччя і декількома старовинними християнськими храмами. Колишня німецько-американська колонія Американо – ще один хороший район з прекрасними готелями, який вам може сподобатися. Це центр християнського життя і в той же час живописний квартал.
Стародавній квартал Тель-Авіву
Стародавній квартал Тель-Авіву

Розмір оригіналу:   680x468
Тип: jpg   Дата:

Район Неві Цедек – історія Ізраїлю, яка ожила, – тут багато красивих невеликих музеїв і пам’яток.
Якщо вам до душі строкатість ринків, ринок Карміель з його продуктовими рядами притягне вас своєю яскравістю.
Багато вулиць Тель Авіва є свого роду пам’ятниками історії.

І на останок відео подорож по Тель-Авіву:
А так виглядає Тель-Авів вночі:

30 січня 2014

Автор:

Тель-Авів Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук