Ви – мрієте поїхати в Німеччину? Вас цікавить Берлін – колоритна європейська столиця, яка уміє дивувати усіх своїх гостей. Повідомляємо вам, що перебуваючи в цьому місті, краще прогулюватися по вуличках у супроводі досвідченого гіда. Він же допоможе вам забронювати кращий номер в готелі, зустріне в аеропорту і потурбується про те, щоб відпочинок проходив на усі сто!
Берлін
Берлін

Розмір оригіналу:   670x400
Тип: jpg   Дата:

Чим може бути корисний персональний гід для тих, хто прибуває у Берлін уперше? Він може провести оглядовий або ж тематичний екскурс, яскраво представити усі пам’ятки, щоб ви їх просто не могли забути. Також супроводжуючий покаже місця, де фотознімки міста виходять краще всього. По дорозі до цікавих об’єктів він обов’язково розповість безліч цікавих історій.
Екскурсія по Берліну з персональним гідом дозволить дізнатися, де в цій столиці знаходяться кращі заклади, в яких варто провести романтичну вечерю.
Ваш гід – справжній професіонал. Він не лише познайомить з містом, але і зробить безліч корисних послуг : наприклад, купить квитки на спектакль, або влаштує відвідування музею. Допоможе побувати на куполі Рейхстагу – помилуватися більш ніж живописною панорамою німецької столиці. Звичайно, за бажання, гід замовить столик на потрібну кількість персон в ресторані.
Берлін. Фото Рейхстагу
Берлін. Фото Рейхстагу

Розмір оригіналу:   670x500
Тип: jpg   Дата:

А якщо ви вирішите стати VIP -клиентом персонального гіда, то ви будете оточені увагою і мати необхідну інформацію увесь час відвідування Берліна.

Нарешті, пан гід пропонує скористатися його послугами тих, хто звик економити і любить зберігати гроші навіть будучи на відпочинку.
За допомогою гіда-помічника, перед вами відкриються усі таємниці і краси Берліна!

5 лютого 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук