Моя подорож на Мальту була абсолютно випадковою. Мій брат хотів підучити англійську мову, поєднуючи навчання з відпочинком. Хто запитає: чому вибір ліг саме на Мальту? Відповім, що на Мальті можна вивчати англійську мову на пільгових умовах, якщо брати порівняно з іншими англомовними державами Європи.
В останню мить у його дружини з’явилися невідкладні справи в Києві, пов’язані з бізнесом і йому нічого іншого не довелося зробити, як запропонувати другу куплену путівку мені.
Ще пролітаючи над островом на літаку нам відкрився просто приголомшливий вид, а ступивши на землю ми зрозуміли, що це неймовірне місце!
Наш готель знаходився в місті Пачевіля. У цьому місті знаходиться величезна кількість нічних клубів, саме тому Пачевіля так сильно притягає молодь. Наш відпочинок почався з автобусного туру, завдяки якому ми об’їздили усю північну і південну частину Мальти, а також побували в столиці – Валетті.
Мальта
Мальта

Розмір оригіналу:   670x500
Тип: jpg   Дата:

У здивування мене привело те, що я не побачив жодної річки і природна земля, як на мене, абсолютно не придатна для сільського господарства. Хоча місцеві фермери обробляють поля, які покриті шаром привізної землі. При цьому у них, виходить засаджувати пшеницю і вирощувати овочі. Бачив я навіть виноградники.
Місцевий народ розмовляє мальтійською мовою, а також досконало володіє англійським. Багато хто може добре висловлюватися на французькому і італійському. Так, що пройдені мною курси англійського в Києві допомогли мені в спілкуванні з корінними жителями Мальти і приїжджими туристами. Хочу помітити, що місцеві жителі досить доброзичливі і балакучі з туристами, так що поговорити було з ким.
Тоді як я відпочивав на пляжі, мій брат ще і устигав відвідувати двогодинні курси англійської мови, адже це все-таки було його другим завданням, окрім відпочинку. Я ж вирішив, що на цьому етапі, поки вистачить з мене цих курсів і придбавав морський загар.
Раз вже я згадав за пляж, то особливу увагу хотілося б звернути на Блакитну Лагуну. Це дуже вражаюче місце. Вода в цьому місці бірюзового кольору, а пісок білосніжно білий. Добиратися на Блакитну Лагуну краще морським транспортом і, причому вранці, поки пляжі не забиті такими ж туристами. Види з моря на ці місця просто казкові і ульотні.
Мальта. Блакитна Лагуна
Мальта. Блакитна Лагуна

Розмір оригіналу:   670x500
Тип: jpg   Дата:

Кухня в місцевих кафешках і ресторанах теж сподобалася. Годують смачно і не дуже дорого. Найчастіше чайові вже включають в спільний рахунок, а якщо не включили, то треба дати обслуговуючому офіціантові від 10-15% від загальної вартості замовлення.
Взагалі я дуже тямущо відпочив, привіз з собою мальтійські сувеніри, смачного вина, і усе мені на Мальті дуже сильно сподобалося, не дивлячись на її маленькі розміри.

7 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук