Женя:
У який час погода найбільш сприятлива, як для пляжного відпочинку, так і для поїздок на екскурсії?

Компактна і витончена Мальта уподобала саме «серце» Середземномор’я, розмістившись на трьох кам’янистих островах. Ця маленька країна пропонує цілий калейдоскоп можливостей для незабутнього відпочинку, що багато в чому вплинуло на те, що туристичний сезон тут має цілорічний цикл. На Мальті будь-який мандрівник неодмінно знайде що-небудь, що відповідає саме його запитам. Прадавня історія, багатий розважальний спектр, дивовижні дайв-сайти, престижні мовні школи Європи і чистісінькі пляжі – усе це чекає туриста на Мальті.
відпочинок на Мальті
відпочинок на Мальті

Розмір оригіналу:   1199x597
Тип: jpg   Дата:

Високий сезон
Особливо активно мандрівники відвідують Мальту влітку, в пору шкільних канікул і відпусток. В цей же час країна притягає велику кількість дайверів, зразкових сімейних пар, а також прихильників насиченої екскурсійної програми. У літні місяці на Мальті дуже багато дітей і підлітків, яких відправляють в країну з метою навчання в спеціальних мовних таборах. Також варто відмітити, що влітку Мальту накриває фестивальна «хвиля», що є хорошою «приманкою» для любителів карнавалів і розкішних свят. Зрозуміло, підвищений попит на тури провокує стрімке зростання цін, які збільшуються у високий сезон приблизно на 50 %. Проте, опція раннього бронювання здатна виручити економних мандрівників. Більшість фірм роблять її доступною вже в лютому місяці.
Низький сезон
Низький сезон на Мальті охоплює проміжок з листопада по квітень. Проте, за рахунок м’якого клімату Середземномор’я погода в зимовий період досить тепла, така, що розташовує до активного проведення часу. Якщо є бажання відчути справжній дух мальтійської екзотики, то вирушати в країну слід саме в низький сезон, коли відпочивальників не так багато, як влітку. Крім того, в зимові місяці навчання в спецшколах значно дешевшає. В цей час освоювати англійську мову на Мальті приїжджає в основному вікова публіка. Ціна проживання в готелях також стає демократичною. Таким чином, відпочинок на Мальті в низький сезон буде максимально вигідним в усіх відношеннях.
Пляжний сезон
Сезон купання на Мальті бере початок в день Святого Георгія, якого прийнято святкувати в перше середовище після католицької Пасхи. В більшості випадків ця дата випадає на середину або кінець квітня. Взагалі, в цей час температура морської води припаде до смаку лише «екстремалам», оскільки вона складає +17 °С. В травні море тепліше усього лише на два градуси, тому багато курортників вважають за краще зводити свій відпочинок на мальтійських пляжах виключно до прийняття повітряних ванн. Що стосується загоряння, то цього місяця треба обов’язково узяти з собою сонцезахисний крем.
Червень – це найбільш сприятливий час для пляжного відпочинку на Мальті. Дощів і спопеляючої спеки немає, а вода прогріта до +23 °С. В інші літні місяці на Мальті спостерігається найпотужніший приплив відпочивальників, а стовпчик термометра упевнено підступає до відмітки в +33 °С.
Оксамитовий сезон
У другій половині вересня жара на Мальті поступово спадає, і починаються перші осінні зливи, яких зовсім не варто боятися. По-перше, вересневі дощі короткочасні. По-друге, вони теплі і приємно освіжаючі. Оксамитовий сезон ідеальний для безтурботного відпочинку на мальтійських берегах. Води Середземного моря прогріті до +24 °С, що цілком підходить як для плавання, так і для занять снорклінгом. Громадський транспорт, що доставляє туристів на пляжі, у вересні вже не такий переповнений, як в попередні місяці, тому можна буде з комфортом добиратися до більш видалених територій.
Пора екскурсій
Якщо основна мета подорожі на Мальту полягає в знайомстві з культурною спадщиною країни, то слід вирушати туди пізньої весни або ранньої осені. У ці періоди допитливим туристам гарантована маса захоплюючих пригод. Таємниці Мальтійського ордену не дозволять спокійно спати прихильникам «сивої» історії, а ті, хто небайдужий до археологічних артефактів, прийдуть в захоплення побачивши прадавні будівлі. У травні і вересні більшість прибулих на Мальту також вирушають в круїз до розташованих по сусідству островів Коміно і Гозо.

26 липня 2016

Автор:

Коли краще всього відпочивати на Мальті? Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук