Європейці вибирають Мальту не лише для літнього, але і для цілорічного відпочинку. Країна пропонує можливості для усіх туристів, які люблять її приємний клімат і багату історію. Ось лише декілька причин відвідати Мальту.
відпочинок на Мальті
відпочинок на Мальті

Розмір оригіналу:   670x395
Тип: jpg   Дата:

Мальта – рай для тих, хто любить спортивні заходи
Прибічників активного відпочинку Мальта не розчарує: вона є прекрасним місцем для зайняття спортом – гірським велосипедом, скелелазінням, віндсерфінгом, яхтингом. Впродовж року проводиться ряд спортивних змагань.
Для сімейного відпочинку передбачені клуби за інтересами. Є можливість зайнятися гольфом, тенісом і катанням на конях. А після цього можна побалувати себе в розкішному спа або провести вечір з друзями, граючи в снукер або боулінг.
Пересуватися по Мальті просто і дешево
Для деяких туристів важливо, щоб дорога до пляжу і основних пам’яток не віднімала велику частину часу. Мальта якраз для тих, хто вважає за краще не витрачати даремно дорогоцінні дні відпочинку.
З одного острова до іншого можна добратися за годину, а висока концентрація пам’яток, пляжів, курортів і місць для розваг дозволить витягнути максимум з можливостей Мальти. Багато туристів відмічають цей факт як головну причину повернутися на Мальту.
Мальта має багату історію і культурну спадщину
Упродовж віків мальтійські острови бачили різних іноземних правителів, які приводили за собою народи і покидали ці території, залишаючи сліди в культурі Мальти. В результаті країна буквально просочилася спадщиною фінікійців, арабів, карфагенян, турок, римлян, французів і англійців. Сьогодні сліди присутності інших народів простежуються в пам’ятниках, архітектурі і святкових традиціях.
культурна спадщина Мальти
культурна спадщина Мальти

Розмір оригіналу:   670x395
Тип: jpg   Дата:

Проте головне, що зберегла Мальта, – унікальна мова, аналогів якої немає. Вона є сумішшю італійського, арабського, англійського, але при цьому не вимирає, а тільки збагачується. Без сумніву, туристам буде цікаво послухати мальтійську мову.
Хороша якість готелів і можливість цілорічного розміщення
Хороші готелі і апартаменти представлені на Мальті широко, а ціни залишаються розумними. Основними напрямами є курорти Сент-Джуліанс, Буджибба та Сліма, які розташовані в північній частині Мальти. Вибирати готель в Сент-Джуліанс рекомендується любителям нічного життя, а мандрівникам з дітьми можна порекомендувати селище Мелліха і Бухту святого Павла.
Приїжджати на Мальту можна не лише влітку, тому не усі готелі закриваються на зиму. Багато які з них значно знижують тарифи на проживання. Після закінчення літнього сезону можна відправитися в сільську місцевість, щоб насолодитися спокоєм і пейзажами. Але і для любителів вечірок знайдеться зайняття зимою – нічне життя тут ніколи не вщухає.
життя на Мальті
життя на Мальті

Розмір оригіналу:   670x395
Тип: jpg   Дата:

Місцева кухня – насолода для гурманів
Вплив довколишньої Сицилії і Північної Африки подарував мальтійській їжі незабутні і різні смаки. Морепродукти, звичайно, є самою традиційною їжею – на тарілці гарантовано виявиться свіжий улов. Інший бонус – кафе в країні розташовуються в основному на свіжому повітрі. У тіні можна насолодитися свіжоспеченими солодощами, хорошою італійською кавою і свіжоприготованим морозивом.
У провулках з мощеними доріжками ховаються традиційні мальтійські ресторани, наповнені місцевими жителями. Варто спробувати торти (піроги з множиною начинок), кролика, якого тут готують упродовж віків, і солодкості з цукатами і рикоттою.

8 вересня 2015

Автор:

5 причин відвідати Мальту – королеву Середземномор’я Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук