Для багатьох з нас відпочинок в санаторіях – справа звична. У наш час ще збереглося багато таких установ з радянського часу. Але багато хто був побудований вже нещодавно. Санаторії – це лікувально-профілактичні заклад, де кожна людина може добре відпочити. Вони в Україні мають різні напрями лікування. Все залежить від спеціалізації цих установ. Наприклад, деякі установи спеціалізуються на лікуванні туберкульозу. Такі заклади розташовані в зонах, де повітря по складу компонентів сприяють одужанню. Наприклад, в горах Івано-Франківської області.
В Україні існує практика лікування водою. Зовнішнє лікування – це мінеральна вода і її компоненти. Такі установи є в Трускавці, Моршині. У Трускавці існує широка практика використання європейських методів лікування. Навіть використовується лазер. А це вже зовсім сучасно. У Закарпатті існують багато джерел з термічною водою, тобто з теплою водою на природній основі. У село Берегово розташований прекрасний комплекс лікувальних закладів.
Існують установи, в яких немає спеціалізованого напряму, але використовується бруд. Грязьові ванни – популярна процедура серед пацієнтів багатьох санаторіїв. У лікуванні високого тиску допомагає гідромасаж. Також гідромасаж використовують для тих, хто хоче вилікувати ожиріння і підлікувати целюліт.
термальний басейн в селі Берегово
термальний басейн в селі Берегово

Розмір оригіналу:   670x490
Тип: jpg   Дата:

У багатьох профілактично-лікувальних закладах використовують лікування біострумом. Це також прогресивна техніка лікування. Але супер-сучасним методом вважається лікування за допомогою лазаря. На березі моря відпочивальники лікуються сухим теплим повітрям. Біля моря лікують бронхіальну астму, бронхіт, туберкульоз. Дуже корисно походити босими по гарячому піску, щоб пісок “обпалював” ноги – допомагає загартується. Також, рекомендуємо вам санаторій Теплиця, де ви можете добре відпочити і підлікується. Вам нададуть широкий спектр сучасних послуг. Ви залишитеся дуже задоволені процедурами і індивідуальним підходом до лікування.
санаторій Теплиця в місті Віноградів
санаторій Теплиця в місті Віноградів

Розмір оригіналу:   670x490
Тип: jpg   Дата:

У чому ходити на процедури?
При лікуванні профілактично-лікувального закладу обов’язковою умовою являється відвідування різних процедур у фізкабінетах. На процедури треба ходити в одязі просторому і легкому. Краще всього носити спортивний костюм. Адже при деяких процедурах треба швидко роздягтися. А також добре при прийнятті гідромасажа одягнутися в купальник. Пишні сукні тут не потрібні. Також не треба робити макіяж. Нехай шкіра відпочиває.

28 червня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук