Як і слід було чекати, iPhone, який прийшов на заміну айфон 6 дістав передбачувану назву айфон 6с. При тому, що ніхто вже давно не чекає ніяких революцій на ринку мобільних телефонів, Apple вдалося не лише поліпшити технічні характеристики новинки, але і додати новинці технологічності, здатної змінити (у черговий раз) наше сприйняття сенсорних інтерфейсів. Так що ж нового в айфон 6с?

айфон 6с
айфон 6с

Розмір оригіналу:   1020x670
Тип: jpg   Дата:

В першу чергу це технологія, що дістала назву 3d Touch, що дозволяє розпізнавати міру тиску на екран. Щось подібне ми бачили в новому MacBook, де вже використовується дуже чутливий до натиснень тачпад Force Touch, здатний розрізняти міру натиснення. Apple на цьому не зупинилася і додала можливість зворотного зв'язку в екран. Тепер він може вібрувати у відповідь на торкання. Сама технологія відома вже років 10: Samsung і LG використовували такі екрани у своїх сенсорних телефонах.

З властивою Apple незворушністю, вібродвижку було дано власну фірмову назву Taptic. Цікаво, що Huawei анонсував смартфон, що розпізнає тиск на екран, кількома днями раніше. Але навіть по анонсу було видно, що йдеться про піар-функцію (це не базова характеристика, а опціональна, до того ж терміни і ціна такої модифікації навіть не оголошені), тоді як Apple має намір продавати свій смартфон мільйонами штук по всьому світу.

До речі, якщо ви вважаєте, що Apple сама не знає куди приткнути це розпізнавання тиску на екран, то якісь функції у вигляді нових елементів інтерфейсу, натиснень, що взаємодіють з різними видами, на дисплей, вже реалізовані прямо в новій iOS 9. Хоча до додатка перетворюючого iPhone 6s у ваги в Apple не додумалися, але, упевнений, сторонні розробники не змусять себе довго чекати.

Інші зміни менш значимі, але важливі для користувача. Хорошу 8-мегапіксельну камеру замінили на 12-мегапіксельну, додавши можливість запису відео в 4К (жарти – жартами, але одно це здатне підстебнути попит на 4К-телевізори, виробники телевізорів повинні аплодувати стоячи). Ганебну 1.3-мегапиксельную фронтальну камеру замінили на 5-мегапіксельну, поховавши, тим самим, усі ці потуги виробників Android- смартфонів «для селфі»

Час підводити підсумки і добре б пробігтися по усіх ключових моментах. Адже саме для цього я і підготував цей матеріал, щоб з'ясувати, який смартфон брати: 6-ку або відразу 6s?

Розпочнемо з неочевидного – з дизайну. Зовнішність iPhone 6 не можна було оцінити однозначно. Спереду він шикарний, ззаду – як мінімум виглядає спірно. Так от, в новинці нічого не змінилося. Рожевий колір я не враховую, хоча він додає айфон 6с гламуру. Проте це не аргумент для купівлі оновленого смартфону. Буква S на зворотному боці тим більше.

Продуктивність – в новому пристрої вона максимальна. Графічна потужність і зовсім доки найкрутіша зі всього, що є на ринку в даний момент. Крім того, за рахунок нової графіки і платформи Metal є дуже хороший заділ на майбутнє.

Є тільки одна проблема. Це неактуально для таких користувачів, як я. Мені не потрібні ігри і графічна продуктивність. Я не граю. А той же 4k-відео відтворює будь-який топовий Android- смартфон навіть 2014 року випуску, не кажучи вже про сучасні флагмани. Дуже багато сучасних пристроїв працюють швидко. А заощаджені мілісекунди при відкритті додатків на 6s погоди не зроблять. До вдосконаленому Touch ID це теж відноситься.

Оновлена камера – це, звичайно, крок вперед в порівнянні з тим, що було в попередньому смартфоні, але в цілому вона слабка. Готуйтеся до того, що ви зіткнетеся з далеко не самою кращою камерою на ринку. Окрім зйомки 4k вона якісно нічим не відрізняється від 6-ки. Взагалі, якщо хочете робити якісні знімки на свій смартфон, то iOS не для вас.

А ось 3d Touch мені дуже сподобався. Я хочу використовувати його повсякденно і без нього усі інші пристрої виглядають злегка понуро. Звичайно, усе це моя лінь у визначеній, мабуть, збоченій формі. Хочеться натиснути один раз, замість трьох. Хочеться щоб на екрані все стрибало і скакало, щоб девайс реагував не лише на дотик, але і на силу натиснення – спілкувався зі мною щільніше. І iPhone 6s усе це робить.

Якщо ви бажаєте придбати айфон 6с, то я пропоную зручний і вигідний варіант – магазин «MOYO». У них є широкий асортимент продукції, яка виготовлена під брендом Apple. У магазині можливо знайти як новинки, так і моделі, які були випущені кілька років тому, але до цього дня не втратили своєї актуальності і користуються популярністю.

В магазині «MOYO» можна придбати тільки оригінальну брендову продукцію, яка відрізняється високою якістю. Магазин надає гарантію усім покупцям.

Мобільний телефон Apple iPhone 6s 16gb Gold істотно спростить життя своєму власникові. Відразу ж після купівлі ви зможете приєднатися до елітного клубу власників модних і практичних гаджетів. Мобільний телефон завжди був не лише практичною річчю, але і способом оцінити статус і доход його власника. Золотий айфон 6с допоможе вам справити бажане враження на будь-яку людину – ділового партнера або навіть випадкового перехожого.

6 січня 2017

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук