Таїланд – це добре знайомий, але такий, що не перестає дивувати туристів напрям. Багато хто приїжджає сюди знову, щоб знайти незвідані для себе куточки і відвідати вже вподобані місця. Куди відправитися в першу чергу і що не можна упустити?
Тут представлена наша версія основних пам’яток, отже, топ-10 пам’яток, які мають бути включені в маршрут по Таїланду будь-якого туриста.
1. Аютія
Що колись ввалася найбільшим містом на Землі, Аютія (столиця однойменної держави) сьогодні є частиною міста Аюттхая і важливою тайською пам’яткою. До неї легко добратися з Бангкока на машині, потягу або човні, можна відправитися в одноденну поїздку або на екскурсію з ночівлею.
Аютія
Аютія

Розмір оригіналу:   670x450
Тип: jpg   Дата:

Місто досягло вершини розвитку в XVI столітті, коли територія королівства розширилася за рахунок сучасного Лаосу, Камбоджі і М’янми. Аютія мала тісні дипломатичні відношення з Францією і приймала голландських, португальських, англійських, китайських і японських купців.
Древнє місто нині зруйноване, але його залишки і один з храмів, що височіють, вважається об’єктом спадщини ЮНЕСКО. Для відвідування рекомендується відвести не менше половини дня.
2. Плавучий ринок Ратчабурі
Плавучий ринок – відома пам’ятка провінції Ратчабурі. Його відвідують практично усі туристи, що приїжджають у Бангкок. Продавці на човнах, серед яких жінки в традиційних солом’яних капелюхах, починають торгівлю рано вранці.
плавучий ринок Ратчабурі
плавучий ринок Ратчабурі

Розмір оригіналу:   670x640
Тип: jpg   Дата:

За певну плату можна орендувати човен і досліджувати канали у пошуках фруктів, свіжих овочів, тільки що приготованої локшини і сувенірів. Саме ринок дозволяє відвідувачам отримати уявлення про те, як виглядала раніше торгівля в Таїланді. Детально про тайський плавучий ринок тут.
3. Гарячі джерела Сан Капаєнг
Сан Капаєнг – район, розташований в 35 км від міста Чіангмай. Область відома популярними серед туристів гарячими джерелами, які знаходяться в мальовничих парках.
Води джерел мають зміцнюючи властивості, і люди приїжджають сюди здалека, щоб поправити здоров’я і помилуватися природою. Варто скупатися в природних ваннах, збагачених сіркою.
4. Храм Смарагдового Будди
Одна з найпомітніших пам’яток Таїланду – Храм Смарагдового Будди. Великий палац, побудований в 1780-і роки, був резиденцією короля і його сім’ї до середини XX століття.
Храм Смарагдового Будди
Храм Смарагдового Будди

Розмір оригіналу:   670x450
Тип: jpg   Дата:

Структура включає ряд окремих будівель і колон, прикрашених мозаїками, а оточують усі ці архітектурні шедеври прекрасні сади. Це священне місце притягає туристів статуєю Будди, створеною в XV столітті. Біля входу гостей зустрічають бронзові леви з Камбоджі і позолочені фігури міфічних істот.
5. Ват Пхо
Ват Пхо – унікальний храм у Бангкоку. Саме тут зародилося і розвивається мистецтво знаменитого тайського масажу. Храм побудували в XII столітті, але популярності він набув з моменту появи лежачої статуї Будди.
Ват Пхо
Ват Пхо

Розмір оригіналу:   670x450
Тип: jpg   Дата:

У довжину статуя досягає 46 метрів, а її ступні покриті орнаментами. Поряд з храмом знаходиться бібліотека, в якій зберігаються древні рукописи. Відвідувачі, які заходять в приміщення, кидають монети в спеціальні казанки і загадують при цьому бажання.
6. Дойсутхеп
Національний парк Дойсутхеп – це велика лісова територія і одна з головних гір в околицях Чіангмая. Він також грає життєво важливу роль для припливів і струмків міста. У парку зберігається приємний клімат, тому сюди можна “втекти” в жаркий день.
На території Дойсутхепа представлені листяні, соснові і тропічні ліси, вільно мешкають мавпи, олені і птахи. Є також декілька пам’яток. До них відноситься королівська резиденція, храм XIV століття і селище, в якому мешкають етнічні меншини.
7. Мис Промтхеп
Мис на острові Пхукет примітний тим, що саме тут роблять чудові знімки багато фотографів. За один день, проведений на Промтхепі, можна отримати кращі фотографії заходів, світанків і пейзажів.
Мис Промтхеп
Мис Промтхеп

Розмір оригіналу:   670x450
Тип: jpg   Дата:

Окрім цього, варто поглянути на пам’ятник Джумборну і маяк, побудований з використанням золота на вершині мису. Мис Промтхеп упевнено тримається в десятці найпопулярніших місць Таїланду, у тому числі і для проведення весільних фотосесій.
8. Нічний базар Чіангмая
Нічний базар, як і популярні плавучі ринки, – частина образу справжньої Азії. Єдина відмінність від ринку на воді – життя на нічному базарі кипить після заходу сонця.
Тут можна не лише купити цікаві товари, але і постежити за виступами вуличних артистів.
У районі базару розташовані як дешеві готелі, так і дорогі готелі, тому любителі активного життя можуть зупинитися в епіцентрі подій.
9. Білий храм
Ват Ронг Кхун – храм, який немов зійшов із сторінок казки. Це, швидше, білий палац і альтернатива типовим релігійним пам’яткам. Його будівництво в 1998 році на власні засоби почав місцевий художник.
Білий храм, Таїланд
Білий храм, Таїланд

Розмір оригіналу:   670x450
Тип: jpg   Дата:

Робота ще на завершена, але храм швидко прославився за рахунок незвичайного виду. Сліпучий білий колір підкреслює чистоту Будди. Храм оточують скульптури демонів і іншої нечисті. Щоб дістатися до храму, треба пройти по мосту повз цих істот.
10. Пляж Рейлі
Пляж Рейлі і узбережжя, яке його оточує, – справжній тропічний рай на курорті Крабі. Він притягає туристів чистою бірюзовою водою, високими кручами і білим піском.
Відпочивальники також можуть легко вчинити подорож на Пханг-Нга, щоб подивитися на скелю Джеймса Бонда. Рейлі – відокремлений пляж, дістатися до якого можна тільки по воді.
Він притягує професійних скелелазів і дайверів. Оточений горами і рослинністю, Рейлі також є хорошим варіантом для походів. На невеликому півострові зосереджені лагуни усередині скель, печери і оглядові майданчики, і усе це можна обійти пішки за короткий проміжок часу.

17 жовтня 2015

Автор:

Що подивитися в Таїланді: топ-10 пам’яток Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук