Локустери – авіакомпанії, що редукують послугу авіаперевезення до мінімуму. За ті гроші, які ти платиш лоукостеру за авіаквиток, вони обіцяють просто доставити тебе в пункт призначення. Комфорт, багаж, їжа і відповідні місця в салоні – все стає додатковою послугою, яку тобі неодмінно постараються допродувати на останніх етапах реєстрації та придбання авіаквитка.

авіаквитки від лоукостерів завжди дешевше
авіаквитки від лоукостерів завжди дешевше

Розмір оригіналу:   940x628
Тип: jpg   Дата:

Усупереч розхожим міфам, це не безкоштовний сир в мишоловці. Локустери економлять не на безпеці, а на комфорті. У парках компаній літаки намагаються підбирати однієї моделі і не старше за 4 роки (для звичайної авіакомпанії це може бути і 15-20 років) – так їх дешевше обслуговувати і ремонтувати. У літаку ущільнені сидіння, так щоб вмістити більше пасажирів.

Окрім цього економія досягається:

  • за рахунок коротких стоянок в аеропорту;
  • вильоти і посадки відбуваються вночі, рано вранці і пізно увечері – час, коли смуга менш завантажена;
  • рейси здійснюються в аеропорти далі від міста призначення (у разі Осло, це, наприклад, не Гардемеєн, а Sandefjord Lufthavn Torp в 120 кілометрах від міста).

Квитки лоукостерів не висвічуються у видачі агрегаторів, щоб не треба було платити комісійні, тому знову-таки, гугли квитки через метапошукачі. Завдяки усьому цьому ти можеш долетіти до того ж Осло за € 20, якщо зумієш придбати авіаквиток за гарячою пропозицією.

Трійка лідерів, що склалася, серед лоукостеров:

  • Southwest Airlines (літає в США);
  • Ryanair;
  • EasyJet.

Але на цьому список не закінчується. Перевіряй сайти інших європейських лоукостерів.

Багато авіакомпаній, учувши тренд на дешеві перельоти, ні, не перетворилися на лоукостерів, але завели сегмент коротких рейсів з доступними тарифами на авіаквитки. Наприклад, це національний латвійський перевізник AirBaltic, українська авіакомпанія МАУ, British Airlines, в Штатах – United і American Airlines.

Але не треба на все дивитися через "рожеві окуляри", у багатьох лоукостерів в подальшому не має послуги повернення грошей за авіаквиток, тому якщо у вас можуть бути причини, які можуть перешкодити здійсненню подорожі, то краще придивитися до послуг авіакомпанії, яка надасть таку можливість.

14 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук