Курорт Сонячний Берег (по-болгарськи – Слънчев Бряг) знаходиться в 90 км на південь від Варни і в 25 км на північ від Бургасу (до аеропорту Бургас – 35 км). Середня температура повітря влітку +25…+28 градусів, температура води – +22…+24.
курорт Сонячний Берег
курорт Сонячний Берег

Розмір оригіналу:   600x342
Тип: jpg   Дата:

Сонячний Берег має “Синій прапор” за екологічну чистоту пляжів, а також відповідність морської води усім санітарним і екологічним нормам.
пляжі Сонячного Берегу
пляжі Сонячного Берегу

Розмір оригіналу:   600x319
Тип: jpg   Дата:

Пляж Сонячного Берега широкий і піщаний. У деяких місцях ширина пляжу досягає 60 м На пляжі є усе необхідне: парасольки, пляжні бари, майданчики для гри в пляжний волейбол, пропонуються стандартні водні розваги: прогулянки на катерах і яхтах, гідроцикли, водні лижі, польоти на парапланах. Море спокійне і дрібне, вхід у воду пологий, що ідеально підходить для відпочинку маленькими дітьми.
набережна Сонячного Берега
набережна Сонячного Берега

Розмір оригіналу:   600x428
Тип: jpg   Дата:

У Сонячному Березі є готелі усіх категорій, їх вже більше ста. Безліч готелів побудована зовсім нещодавно. Для молоді і прибічників економного відпочинку є готелі 2*, що пропонують базовий набір послуг. Ресторани і кафе – на кожному кроці; увечері можна “відтягнутися” на дискотеках, в нічних клубах і в численних прибережних барах.

Неформально:
При виборі Сонячного берега як місця для відпочинку слід розуміти, що це один з європейських молодіжних центрів секс- і алкотуризма з усіма витікаючими. Це майже цитата з болгарських ЗМІ. Якщо мета – шукати пригод і розширювати межі спілкування, то це безумовно те, що треба. Можна навіть знайти не занадто шумне для проживання місце. Є усе. Це реальний курортний мегаполіс. Розмова про рівень цін немає сенсу. Є і ультрадорогі заклади, є і розраховані на економних туристів. Росте курорт нереальними темпами. Років 20 тому – це було декілька десятків готелів в парковій зоні. Зараз забудова колосальна. Це найбільший курорт на усьому болгарському узбережжі.

Крім того, тут знаходиться аквапарк Action – найбільший аквапарк на узбережжі Болгарії. Всього у парі кілометрів від Сонячного Берега розташоване древнє місто Несебр – пам’ятник культури, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Йому більше 5 тисяч років, і він підкорює усіх туристів своєю самобутньою архітектурою.

Неформально:
Не дивлячись на те, що в Сонячному Березі є усе, сувеніри слід купувати в Старому Несебрі. Вибір величезний: сувенірні магніти, болгарська кераміка, вишивка, всілякі “hand-made” вироби, плетені сумки, CD з народною музикою і DVD з фільмам про Болгарію. Конкуренція теж неймовірна, тому ціни украй низькі. Сувенірний магніт, швидше за все, обійдеться раз в 5-10 дешевше, ніж в аеропорту Бургасу.

Відео: про курорт Сонячний Берег

Відео тур по болгарському курорту Сонячний Берег

2 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук