Одні люблять подорожувати по Європі, інші віддають перевагу країнам Азії. А як поступити, якщо хочеться побувати скрізь, а часу і грошей недостатньо? Вихід один – поїхати в Туреччину. Ця країна дивним чином поєднує в собі усе краще, що є на Сході і Заході.
сервіс готелів Туреччини
сервіс готелів Туреччини

Розмір оригіналу:   600x406
Тип: jpg   Дата:

Неважливо, в якій частині турецького раю ви побуваєте, готелі Сіде і Стамбулу зустрінуть вас гостинністю і високим сервісом.
Збираючись в Стамбул, ви повинні визначитися в якій частині міста, азіатській або європейській, ви хочете зупинитися. Старий Кадикей, який розташований в азіатській половині, досить популярний, але спокійний район. As Albion Hotel або Kadikoy Konak Hotel обійдуться вам, в середньому, від 60 доларів.
Султанахмет зустріне елегантністю Skalion Hotel. Готель Deluxe The Bridge у Бешекташі, який розташований в 300 метрах від моря, як і більшість турецьких готелів, запропонує шведський стіл під час сніданку, комфорт і зручність. Готелі Стамбулу, розташовані в районі вежі Галату, користуються популярністю і попитом. У Galata la Bella Hotel за добу проживання ви заплатите від 80 доларів.
Площа Таксим запрошує в готелі Taksim Metropark Hotel та Taksim Life Hotel з мінімальною ціною від 90 доларів за добу. Якщо ви хочете знайти готелі Стамбулу, які обрадують вас бюджетними цінами, то шукайте їх в районі вокзалу Сіркесі. Тут можна знайти номер і за 60 доларів. Таким прикладом може служити Nar Sophia Sultan Hotel. Район знаходиться практично в центрі міста, і вам зручно буде оглядати пам’ятки.
Якщо ви хочете відпочити далеко від метушні, то кращим місцем будуть готелі Сіде. Маленький півострів є справжнім раєм. Убік до Анталії пляжі пологі і дрібнопіщані. Ближче до Аланії, пляжі обривісті і крупнозернисті. У центрі міста, біля храму Аполлона і Афіни вас зустріне затишний готель Elit Koseoglu Hotel. На сніданок і вечерю передбачений шведський стіл. У 80 метрах пляж готелю на узбережжі. Ціна за двомісний номер порадує цифрою в 40 доларів.
Ціни на усі готелі Сіде досить демократичні. Irem Garden Apartments знаходиться в тихому районі. У готельний комплекс включені: 8 басейнів, приватна зона на пляжі. Для тих, хто любить готувати сам, адміністрацією передбачені: чайник, мікрохвильова піч, і навіть плита. Дешевший варіант це Mavi Cennet Camping&Pansiyon. Цифра не перевищить 30 доларів в добу.
Готелі Сіде різноманітні по своїй архітектурі, розмірам і цінам. Але їх, поза сумнівом, об’єднує бездоганна якість сервісу, чисте море, і райське місцерозташування. Вдалого відпочинку!

15 липня 2014

Автор:

Туреччина: між Сходом і Заходом Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук