Air Lituanica розширює географію
Air Lituanica розширює географію

Розмір оригіналу:   680x454
Тип: jpg   Дата:

Минулого року ріст зайнятості та бронювання готелів в Литві був найвищим в Євросоюзі. У огляді туристичного сектора за 2013 рік, представленому Європейською комісією з туризму, минулого року зайнятість литовських готелів виросла майже на 9% і в 4 рази перевищила середній показник росту в Європі (2,4%).
Як повідомляє видання Verslo žinios, минулий рік для туристичного сектора країни був особливо вдалим, вважають в департаменті туризму уряду Литви. На ріст зайнятості готелів позитивно вплинуло головування Литви в Раді ЄС і зростаючі турпотоки з основних ринків в’їзного туризму. Минулого року також почала діяльність національна авіакомпанія Air Lituanica, і розширилася географія прямих рейсів з Литви.
За оцінкою державного департаменту туризму, число іноземних гостей в Литві в 2013 році збільшилося на 8%, а в поточному році очікується ріст турпотока з-за кордону на рівні 4-5%. Згідно з прогнозами, в’їзний туризм в Центральну Європу і країни Прибалтики в 2014 році виросте в середньому на 3,3%, в 2015 році – на 4,8%.

14 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук