Весняними фарбами розфарбували грецький острів Корфу рожеві фламінго, які і цього року, як і упродовж останніх більше десяти років, прилетіли на острів, вибираючи для своєї стоянки солоне озеро в Лефкіммі.

рожеві фламінго на Корфу
рожеві фламінго на Корфу

Розмір оригіналу:   832x352
Тип: jpg   Дата:

Цей район в південній частині острова не випадково є улюбленою стоянкою фламінго і інших рідкісних птахів – він відноситься до мережі Natura 2000 і є відповідним середовищем з ідеальними умовами для водоплавних птахів.

Рожевий фламінго, один з найкрасивіших і екзотичних птахів, живе в середньому близько 30 років, досягає у висоту близько 1,60 м, а його вага може досягати 3,5 кг. На захист рожевих фламінго і інших рідкісних птахів, які щорічно відвідують Корфу, спрямована діяльність Центру екологічного навчання, розташованого на природній території, що охороняється, в Лефкіммі. Центр щодня приймає шкільні групи, знайомлячи відвідувачів з рідкісними птахами і умовами їх мешкання.

Додамо, що щорічний приліт рожевих фламінго навіть змінив туристську модель регіону, сприяючи розвитку альтернативних форм туризму Греції, таких як спостереження за рідкісними птахами.

5 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук