котяче кафе у Мадриді
котяче кафе у Мадриді

Розмір оригіналу:   280x168
Тип: jpg   Дата:

*Gatoteca* – саме так називається перше в Мадриді, та і в усій Іспанії кафе, де ви можете випити чашку кави в товаристві кішки. Гості цього *котячого* закладу матимуть можливість вивчити повадки та звички, а також дізнатися багато нового про цих дивних тварин.
Інтер’єр кафе прикрашають об’ємні зображення кішок на стінах, а в середині залу розставлені книжкові полиці з керівництвом і книгами про домашніх вихованців. Прочитати їх, а також випити свою каву, ви можете сидячи на зручних диванах, поряд з якими є кабінки, в яких хазяї поселили 8 до недавнього моменту бездомних кішок.
“Ідея більше спрямована на людей, ніж на тварин. Ми сподіваємося, що нас відвідуватимуть і ті, хто не любить кішок. Ми хочемо порушити табу” – інформує власника кафе, Єва Моралес Аснар.
Така незвичайна ідея відкриття котячих кафе перекочувала в Європу з Кореї і Японії. Подібні заклади вже можна зустріти у Будапешті, Парижі і Відні. Проте мадридська *Gatoteca* доки єдине іспанське кафе, що пропонує безкоштовні консультації і допомогу в догляді за цими тваринами.

19 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук