штучний острів розваг на Шрі-Ланці
штучний острів розваг на Шрі-Ланці

Розмір оригіналу:   600x429
Тип: jpg   Дата:

Біля південних берегів міста Хамбантота почалося будівництво унікального острова розваг, призначеного для іноземних туристів.
Як заявив голова Управління портів Шрі-Ланки, пан Пріят Банду Вікрама, цей штучний острів займатиме 48 гектарів, і розташується у безпосередній близькості від порту Хамбантота. Острів планується спорудити з витягнутого грунту, і роботи над цим вже почалися. Д-р Вікрама також підкреслив, що острів буде призначений для відвідування тільки іноземними громадянами, а місцевим жителям знадобляться спеціальні перепустки.
Він особливо відмітив, що острів буде виключно розважальною зоною. Інженер, що розробив проект порту Хамбантота, пан Агіл Хєвагєєанаге в інтерв’ю газеті “Business Times” повідомив, що будівництво острова є частиною другої фази проекту по розширенню міста Хамбантота, який нині втілюється в життя.
Приблизна вартість проекту складе близько 6% від вартості усієї другої фази. Будівництво острова, який розташовуватиметься в 300 метрах від узбережжя, планується завершити до кінця 2015 – початку 2016 року.

17 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук