матеріали для золочення
матеріали для золочення

Розмір оригіналу:   392x260
Тип: jpg   Дата:

Золочення і патинування – відмінні способи перетворити наявну у вас річ, будь то яка-небудь статуетка, меблі або елементи декору, в цінний і раритетный предмет. Ці процедури позбавляють від витрати великих грошей на аукціони і походи в магазини антикваріату. Придбати матеріали і інструменти для золочення в інтернет-магазині Hobbyshop – означає привнести до свого житла дух старовини і, в той же час – новітні дизайнерські тенденції.
Матеріали для золочення і патинування
В процесі золочення або патинування не обійтися без спеціальних матеріалів, що імітують дорогоцінні метали. У розділі Золочення Київ Hobbyshop ви знайдете спеціальні пасти, а також поталь для нанесення на різні поверхні.

Пасти польського виробництва, пропоновані в інтернет-магазині, виготовлені на основі скипидару і бджолиного воску. Вони універсальні, оскільки можуть використовуватися для покриття різних твердих поверхонь : штукатурки, дерева, кераміки, шкіри. Ці пасти можна використовувати не лише для виготовлення виробів (листівок, сувенірів), але і для відновлення антикварних предметів декору і меблів, підфарбовування позолочених рам і багетів, різноманітних декоративних робіт. Колір паст імітує яскраве і насичене золото, а також срібло.
Поталь, представлена в інтернет-магазині, буває трьох видів.

  1. Рідка – від фірми Kreul імітує колір яскравого золота. Наноситься практично на усі типи поверхонь за допомогою тампона, аерографа або кисті.
  2. У пластівцях, що наноситься за допомогою спеціального клею, є імітацією різних дорогоцінних матеріалів (золота, срібла, міді). Вимагає покриття спеціальним абразивостійким лаком.
  3. Листова – представлена в магазині в широкому асортименті. Продається у кількості 10, 20, 25 і 50 листів форматом 14×14 і 16×16 см Наноситься за допомогою клея-мордана на різні тверді поверхні. Вимагає покриття спеціальним абразивоустойчивым лаком.
Процес золочення в домашніх умовах не обходиться і без спеціальних лаків і клеїв. Склеювальна основа для золочення буває трьох видів:
  • на масляній основі;
  • на спиртовій основі;
  • на водній основі.
Від виду клею залежить і час його висихання. Клеї на спиртовій основі висихають близько 15 хвилин, на водній – від 1 години (залежно від товщини шару), а на масляній – від 3 до 12 годин.
Надати речі раритетный вид допоможе спеціальний лак. Бітумний лак Stewart Studio якнайкраще підходить для створення ефекту старення. Його також можна наносити на будь-які тверді поверхні – метал, дерево, гіпс, пластик, штукатурку.

29 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук