Будапешт(угорськ. Budapest) – це найбільше місто Угорщини, в якому мешкають більше півтора мільйонів жителів, а також столиця країни. Угорщина славиться своєю кухнею, любов'ю до міської фестивальної культури, що зародилася в глибині віків, приголомшливими будівлями, а Будапешт – це її центр, дійсне зосередження усієї квітчастої, ігристої, навіженої, але великої і вкоріненої угорської культури.

Будапешт
Будапешт

Розмір оригіналу:   1919x1014
Тип: jpg   Дата:

Якщо і ви бажаєте залучитися до загальних веселощів, а заразом і оцінити монументальні краси одного з найпрекрасніших, древніших і контрастніших міст Східної Європи, що здатні викликати гамму почуттів, вам варто вибрати відпочинок у Будапешті!

Курортом це велике столичне місто, що об'єднало в собі поселення Буда, Обуда і Пешт, стало багато в чому завдяки наявності тут гарячих мінеральних джерел. Окрім численних купалень, туристів притягають будівлі, що мають тривалу історію замки і фортеці. На території Будапешта можна знайти Будайську фортецю. Реставратори досі поступово приводять її в первинний вид, який вона втратила в процесі Другої Світової війни(ті, що бажають можуть відвідати фортецю – вона відкрита для туристів).

Також в міському парку є приголомшливої краси Замок Вайдахуняд, побудований на початку XX століття(у парку також є зоопарк і музеї).

Відпочинок тут – привід вдосталь повеселитися, одночасно знайомлячись з культурою. Як тільки на вулицях і площах Будапешта стає тепло, туди випліскується місцеве населення і туристи з метою швиденько організувати що-небудь таке, щоб ні в якому разі ніхто не нудьгував. У місті проходять Фестиваль пива, фестивалі вин, ковбас, солодощів, Фестиваль народного мистецтва, Єврейський фестиваль і т. д.

А любителі музики з усіх навколишніх країн, а також Німеччини і Британії, спрямовуються у Будапешт в серпні на фестиваль Сигет(Sziget Festival), на сценах якого в різний час виступали популярні у всьому світі музичні колективи Franz Ferdinand, Placebo, Red Hot Chili Peppers, Manic Street Preachers, Snow Patrol, The Prodigy, Nick Cave and The Bad Seeds і багато інших.

Відео: Будапешт

22 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук