віза в Ірландію
віза в Ірландію

Розмір оригіналу:   370x246
Тип: jpg   Дата:

З історичних даних приведемо частину аспектів що характеризують прекрасну країну Ірландію. Отже, Ірландія змогла отримати власну незалежність як держава лише в 1921-му році, при цьому шість подібних протестантських графств північних народів так і залишилися під володіннями Сполученого Королівства.
Надаючи усю необхідну інформацію на сайті для туризму наша команда з радістю поспішить допомогти Вам в прагненні відвідати цю дивовижну країну! Ми поступово будемо збільшувати кількість інформаційних статей про Ірландію і ви зможете більш детально дізнатися про цю країну та її особливості, якщо Ви маєте намір побувати на землях Ірландії.
Шановні туристи, ми відразу хочемо помітити, що та віза, яка видається консульством Ірландії в Україні, хоч формально і є візою Шенгенською, проте, не дає її утримувачеві прав на відвідування інших країн що є учасницями Шенгенської угоди з 2012-го року. Така віза буде дійсною виключно на територіях сучасної Ірландії або Англії, така віза може надавати право перебування ВИНЯТКОВО в Ірландії або в Англії!!!
Основні вимоги до документації посольства Ірландії в Україні такі:
  • Як правило, туристична поїздка на територію Ірландії (і відповідно туристична віза) вимагає від вас документальне підтвердження заздалегідь заброньованого готелю на території Ірландії.
  • Оформлення бізнес VISA для Ірландії (а це усі ділові поїздки, або поїздки на конференції та ін.) вимагає від заявника надання листа-запрошення від сторони, що приймає Вас, від організатора самої конференції. Де в обов’язковому порядку мають бути чітко вказані ім’я і прізвище заявника, так само як і його паспортні дані, і відповідно мета запрошення.
  • Стандартне оформлення гостьової VISA TO IRELAND (яка має на увазі поїздки до своїх друзів, або членів сім’ї), вимагає від заявника надання оригіналу листа-запрошення з приймаючого боку. Причому в такому запрошенні, має бути в обов’язковому порядку вказане не, тільки ім’я, прізвище, або стандартні паспортні дані запрошеного заявника, але і документи, що чітко підтверджують міру спорідненості заявника з однією або декількома представниками запрошуючої сторони (природно за наявності такої спорідненості).
  • Тип віз видаваних для возз’єднання сімей в Ірландії – як правило, вимагає від заявників надання листів-запрошень з приймаючого боку. Такі запрошення повинні містити в собі інформацію такого роду: вказівка прізвища, імені і стандартних паспортних даних запрошеної особи. Заявник так само зобов’язаний буде представити документи, що підтверджують міру спорідненості з особами (можливе свідоцтво про укладення шлюбу, або ж свідоцтво про народження і так далі), що приймають його.
  • Тип візи, що видається для навчання в Ірландії, – передусім, вимагає від заявників надань відповідних підтверджень про реєстрацію заявника в одному або декількох учбових закладах, з вказівкою чіткого предмета і, звичайно ж, курсу навчання. Так само потрібно буде представити оригінал документу, що підтверджує здійснення повної плати за це навчання.
  • Абсолютно усі документи повинні будуть подаватися в консульство з якісними копіями і завіреними нотаріально перекладами таких на англійську мову!
Важливо знати, що сьогодні в Ірландських, а так само в Шотландських і інших країнах з кельтськими коренями, незважаючи на численні перипетії і перешкоди, збереглася-таки безліч старовинних традицій і цікавих народних звичаїв, на які дуже цікаво поглянути.
І, попри те, що у буквальному розумінні, з кожним новим роком, прогресивна цивілізація знищувала частину з таких традицій, потреба звільнитися і повністю відокремитися від нав’язаного їм англійського панування зумовила те, що багато з самих укорінених обрядів все ж таки збереглися надовго, а деякі з таких змогли залишитися навіть до сьогоднішніх днів.
Сьогодні практично в кожному куточку старовинного кельтського світу періодично відбуваються їх унікальні вуличні паради, тісно пов’язані з глибокими місцевими традиціями. Дуже багато кельтських будинків зберігають і до цього дня ті звички, які передалися їм через віки і через безліч поколінь. Дуже і цікаво і те, що багато з таких укорінених традицій чітко показує єдність народу, яка колись існувала у самих кельтів.
Цікавий і той факт, що частина кельтських звичок перекочувала і прекрасно прижилася в Америці, так наприклад те ж свято Хелоувін. Нагадаємо що це свято святих, яке, маючи більш ніж вікові кельтські корені, так само як і велика кількість різдвяних традицій в сучасній англійській мові, зберегло свої ірландські корені (нагадаємо, що це був один з найістотніших наслідків масової еміграції громадян Ірландії упродовж багатьох століть).

28 жовтня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук