одяг для турпоходу
одяг для турпоходу

Розмір оригіналу:   300x225
Тип: jpg   Дата:

Туристичний похід
– один з найцікавіших видів активного відпочинку і безліч людей свій вільний час намагаються провести на лоні природи, справляючись на байдарках по річках, підкорюючи нові вершини, пересуваючись по живописних місцях на велосипеді або пішки. Комфорт під час походу, безумовно, залежить не лише від правильного підбору спорядження, але і одягу. Погодитеся, не дуже-то приємно спати на відкритому повітрі у футболці і шортах, навіть якщо погода тепла і безвітряна, не кажучи вже про те, що несподівано може піти проливний дощ або істотно знизитися температура повітря. Загалом, вирушаючи в похід потрібно усе це передбачити.
У кожного любителя походів в гардеробі обов’язково мають бути присутніми вироби, що мають мембранну структуру. Мембранний одяг має прекрасні вітро- і вологозахисні характеристики, а ще однією важливою властивістю мембранного одягу є те, що він дуже зручний і легкий, але підхід до нього потрібний бути особливий – прати такий одяг потрібно спеціальним засобом – таким, як Almawin, купити який можна в спеціалізованих туристичних магазинах.
Не обійтися в поході і без термобілизни, головним завданням якої є регулювання теплообміну і відведення поту з тіла. Взагалі, видів такої білизни існує декілька – вона може бути потовідводячою, що зігріваючою і середнім варіантом, тобто спроожна виконувати відразу обидві ці функції.  І як Ви здогадалися останній вид термобілизни є найприйнятнішим для туристичного походу. При виборі термобілизни врахуйте, що вона повинна щільно облягати тіло.
Зрозуміло, що підбираючи одяг для турпоходу, треба виходити з того, в яку саме пору ви збираєтеся вирушати. Так, в холодну пору року потрібно діяти за принципом “багатошаровості”, тобто, термобілизна і мембранний одяг виступатимуть нижнім і верхнім шаром, а між ними надівається середній, зберігаючий тепло – це може бути одяг з флісу. Звичайно ж, при виборі одягу для турпоходу потрібно звертати увагу і на його практичність і зручність – він не повинний затрудняти та стримувати рухів, бути легким і комфортним саме для вас.

9 червня 2014

Автор:

Вибираємо комфортний одяг для туристичних походів Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук