Вже не одноразово ми писали про вибір спальників, але було упущено декілька важливих нюансів, які теж треба враховувати при виборі спальних мішків. Про них і розповідається в статті нашого туристичного блогу.
Любите усе натуральне, майте на увазі, що наповнювачем спальника виступає пух, качиний або гусячий, який радувати і зігрівати мобільне ліжко буде недовго.
Пух добре вбирає вологу, внаслідок чого скачується і втрачає свої теплозахисні властивості. Набагато приємніше вам буде в суспільстві спального мішка з синтетичним наповнювачем. Одне але, звичайний синтепон швидко злежується і його ледве вистачить на один сезон.
Вибір спального мішка
Вибір спального мішка

Розмір оригіналу:   600x410
Тип: jpg   Дата:

Інша справа – спальник з легким поліефірним волокном усередині. Обов’язково треба перевірити, чи не заощадив на ньому виробник. Пам’ятайте – першокласний спальний мішок повинен важити 1 кілограм 700 грам.
При купівлі треба також оцінити спальну частину мішка. Краще всього, якщо вона зроблена з бавовни. Цей матеріал відмінно дихає і не вбирає запахи. А для зовнішнього покриття більше підійде легкий і витривалий поліестер. Головне що б він був не простий, а модернізований. Структура такої тканини відрізняється тим, що на ній є найдрібніша прошивка. Це зроблено для того, що б при ушкодженні, спальник не поповз, а залишився цілим.
Також у спальників буває різна форма. У таких спальниках як кокон – ви будете обмежені в русі. Він краще для гірських походів в холодну пору року. А для літніх вилазок краще всього підійде спальник – ковдра. Він просторіший.
Взагалі вибір спальника це дуже важлива подія. Отже слід підійти до нього з усією увагою. Оскільки в походах саме він забезпечуватиме вам тепло і комфорт.

15 червня 2014

Автор:

Як вибрати спальний мішок Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 4
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук