Оператор мобільного зв'язку Водафон-Україна розробив широку лінійку тарифів для різних потреб своїх абонентів. Клієнтові залишається тільки вибрати відповідний після купівлі і активації стартового пакету. Також це актуально для тих, хто до недавнього часу обслуговувався в старих тарифних планах МТС, які стали закривати. Розглянемо, як же поміняти тариф Vodafone і перейти на іншій.

Способи переходу на інший тариф Водафон

Здійснювати перехід з МТС, а також усередині мережевого оператора Vodafone на інші тарифи можна різними способами. Для цього можна скористатися:

 • короткою командою USSD- запиту;
 • послугою "Дзвінок операторові";
 • особистим кабінетом на сайті vodafone.ua.

При цьому треба враховувати, що короткі команди для різних категорій клієнтів також відрізнятимуться. Розберемо детальніше, як переходити на інші тарифи абонентам передоплати, клієнтам-контрактникам, а також тим, хто використовує мобільний зв'язок для бізнесу.

Перехід в інший тариф Водафон для абонентів передоплати

Абонентам передплаченого зв'язку оператора МТС пропонують особливі умови для переходу в нові тарифи Vodafone. Для них ця послуга безкоштовна. Крім того, підключення відбувається по акції, згідно якої перший місяць використання повного набору пакетних послуг теж надається в подарунок.

Дуже просто замовити перехід із старого тарифу МТС(або тарифу Водафон-Україна) в інший тариф Водафон короткою командою USSD- запиту. Для зміни тарифного плану набирають таку комбінацію:

 • *250*20# щоб перейти на тариф Vodafone Light;
 • *250*350# для переходу в Red XS;
 • *550*100# – Red M;
 • *550*150# – Red L;
 • *550*250# – Red XL;
 • *550*350# – Red XXL;
 • *444*1# – SuperNet Start;
 • *444*2# – SuperNet Pro;
 • *444*8# – SuperNet Unlim;
 • *500*7# – Device S;
 • *500*6# – Device M;
 • *500*5# – Device L;
 • *550*600# – ULTRA;
 • *550*650# – ULTRA VIP.

Після набору USSD- команди натискають клавішу виклику.

зміна тарифу на Vodafone Light
зміна тарифу на Vodafone Light

Розмір оригіналу:   670x350
Тип: jpg   Дата:

У відповідь на екрані мобільного з'явиться повідомлення про те, що запит отриманий, і перехід буде зроблений протягом доби. Але, як правило, це відбувається в лічені хвилини.

Незабаром абонент отримає повідомлення у виді смс, де говоритиметься, що він переведений в новий тариф. Для зміни пакету послуг рекомендується вимкнути і включити свій телефон.

Тим, хто вирішив перейти в новий тариф Водафон без збереження старого номера МТС, доведеться придбати нову сім-карту мобільного оператора. Нині існує чотири базові стартові пакети мобільного оператора:

 • Vodafone Light;
 • Vodafone RED S;
 • Vodafone Device;
 • Vodafone Unlim 3G Plus.

Лінійка Vodafone RED включається вже згадані тарифні плани Red XS, Red S, Red M і Red L. Перехід у будь-який з них здійснюється тим же набором коротких команда, як і при зміні тарифу з МТС.

зміна тарифу в Red XS
зміна тарифу в Red XS

Розмір оригіналу:   670x350
Тип: jpg   Дата:

Щоб користуватися новим тарифним планом Vodafone RED, необхідно відразу сплатити пакет послуг на місяць.

Базовий стартовий пакет Vodafone Device дозволяє вибрати тарифний план Device S, Device M або Device L. Перейти на будь-який за спеціальною ціною можна протягом тижня після активації сім-карти. Після закінчення цього терміну абонент залишається в тарифі Device M або може замовити інший тариф, але вже за повною вартістю послуги переходу.

На який тариф Водафон краще перейти, якщо для вас важлива економія коштів на послуги зв'язку? Стандартна ціна переходу з будь-якого іншого тарифу в один з Vodafone Device складає:

 • Device S – 45 грн;
 • Device M – 50 грн;
 • Device L – 90 грн.

При цьому використовують ті ж USSD- запити, що і при зміні тарифу з МТС.

зміна тарифу в Device L
зміна тарифу в Device L

Розмір оригіналу:   670x350
Тип: jpg   Дата:

Вартість переходу з будь-якого тарифу Vodafone на Unlim 3G Plus складе 75 грн USSD- команда також буде аналогічна зміні тарифу з МТС.

зміна тарифу в Unlim 3G Plus
зміна тарифу в Unlim 3G Plus

Розмір оригіналу:   670x350
Тип: jpg   Дата:

Здійснити перехід в інший тариф можна і за допомогою дзвінка операторові. Для цього спочатку дзвонять в довідку по короткому номеру 111.

Опція з'єднання з оператором буде у кінці кожного голосового меню. Для цього треба натиснути на клавішу 0.

зміна тарифу по короткому номеру 111
зміна тарифу по короткому номеру 111

Розмір оригіналу:   670x350
Тип: jpg   Дата:

Через довідковий номер 111 також можна прослухати перелік доступних для підключення тарифів з підказкою короткої команди переходу.

Перехід в інший тариф через сайт vodafone.ua.

Залишити заявку для переходу в інший тариф можна через веб-ресурс vodafone.ua. Для цього в горизонтальному верхньому меню клікають по посиланню «My Vodafone».

зміна тарифу через кабінет My Vodafone
зміна тарифу через кабінет My Vodafone

Розмір оригіналу:   670x350
Тип: jpg   Дата:

У списку, що розгорнувся, вибирають потрібну рубрику Інтернет-помічника: для абонентів передоплати або контракту. На сторінці, що оновилася, з'явиться форма авторизації на сайті. В ролі логіна тут виступає номер мобільного телефону. Пароль використовують завжди один і той же, але для підтвердження входу на телефон кожного разу приходитиме унікальний код. Якщо з першого разу він не дійшов, можна замовити його повторно і потім ввести у відведене поле. Тільки після цього абонент може увійти до Особистого кабінету. Для заявки на перехід в інший пакет з головної сторінки переходять в розділ «Тарифи». Тут клікають по вкладці «Змінити тариф» і слідують підказкам для зміни тарифного пакету. Активація нового тарифу відбувається протягом доби, у тому числі і після поповнення, хоча найчастіше активувати новий пакет вдається впродовж декількох хвилин.

Перехід на контрактний тариф Водафон або пакет для бізнесу

Абоненти оператора Vodafone і МТС Україна, які користуються послугами зв'язку на контрактній основі, можуть безкоштовно перейти на новий тариф Red XL, використавши USSD- команду *550*150#.

зміна тарифу на Red XL
зміна тарифу на Red XL

Розмір оригіналу:   670x350
Тип: jpg   Дата:

Відразу після повідомлення про перехід знадобиться сплатити пакет послуг тарифу.

Кожен клієнт МТС Україна і Vodafone, який користується послугами зв'язку з передоплати, також має можливість перейти на контрактний тариф. Проте для цього доведеться відвідати представництво обслуговування абонентів Vodafone. Для підписання документів обов'язково треба мати при собі паспорт і ідентифікаційний код.

Ще один особливий випадок, коли необхідно відправитися в салон зв'язку – перехід в один з тарифів лінійки Vodafone Red Business. Ті абоненти, які вже обслуговуються у рамках тарифу для бізнесу, але бажають перейти на іншій, можуть звернутися до Персонального менеджера або вирішити це питання по спеціальному номеру 0(800)-400-007.

Відео: Тарифи від Водафон-Україна

25 лютого 2018

Автор:

Як змінити тарифний план Водафон Україна Оцінка: 4.85 з 5
Всього оцінок: 20
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук