Після активації сім-карти мобільного оператора Водафон починається відлік терміну дії номера. І якщо не поповнювати рахунок або не користуватися мобільним зв'язком, телефон обов'язково заблокують. Як цього уникнути і що робити, щоб розблоковувати сім-карту, якщо ви не догляділи і дія номера призупинена?

У яких випадках призупиняється дія номера і блокується карта

Кожен новий абонент при купівлі стартового пакету може прочитати на коробці, до якого числа необхідно активувати номер. Проте не усім відомо, що після активації термін дії номера складатиме всього 2 місяці. І щоб продовжити цей час на рік, треба поповнити баланс хоч би на 5 грн.

Як зрозуміти, що термін дії номера збіг, і сім-карта стала заблокованою? Передусім, для абонента стають недоступними функції вихідних дзвінків і sms. Проте, приймати вхідні і розмовляти з іншими абонентами можливість залишається.

Крім того, зберігається опція використання USSD- запитів. Проте якщо впродовж 180 днів з моменту активації на цей номер ніхто не дзвонитиме або не посилатиме повідомлення, сім-карта буде заблокована остаточно.

Увага! Дізнайтеся, як змінити тариф на Водафоні – покроково різними способами.

Як дізнатися про термін дії номера і розблоковувати сім-карту

Перевірити термін дії своєї сім-карти оператору Водафон-Україна можна декількома способами. Найпростішим і швидшим є USSD- команда перевірки рахунку *101#.

перевірка терміну дії сім-карти для попередження блокування
перевірка терміну дії сім-карти для попередження блокування

Розмір оригіналу:   702x332
Тип: jpg   Дата:

У відповідь на цей запит прийде повідомлення, в якому буде вказаний не лише залишок грошей на балансі, але і термін дії номера. Необхідно поповнити рахунок до цього числа, щоб карту не заблокували.

Ще один шлях, яким можна піти, щоб з'ясувати термін дії номера – подзвонити на 111 в довідку Центру Обслуговування Абонентів.

перевірка терміну дії номера по номеру 111
перевірка терміну дії номера по номеру 111

Розмір оригіналу:   697x341
Тип: jpg   Дата:

Щоб отримати інформацію по своєму номеру і тарифу, в голосовому меню вибирають пункт 1. У цьому розділі можна перевірити свій рахунок і дізнатися термін дії номера. Для цього вибирають підпункт 4.

Щоб отримати відповіді на питання з приводу блокування і інших операцій з сім-картою, в головному голосовому меню переходять до пункту 5.

Для з'єднання з оператором і вирішення гострих питань у будь-якому розділі натискають 0 (нуль).

Згодиться: Як у Водафоні відключити платні послуги – покрокова інструкція.

Якщо дія номера призупинена із-за прострочення платежу, щоб розблоковувати сімку, необхідно впродовж 180 днів з дня відключення поповнити баланс будь-яким зручним способом, окрім послуги "Переказ грошей", як мінімум на 5 гривень.

Коли сім-карта не реєструється в мережі з якихось інших причин, прояснити ситуацію допоможе розмова з оператором. Проте в цьому випадку додзвонитися в Центр Обслуговування Абонентів не вийде. Замість номера 111 треба дзвонити на 112 – він призначений для екстрених випадків.

розблокування сім-карти Водафон за номером 112
розблокування сім-карти Водафон за номером 112

Розмір оригіналу:   720x341
Тип: jpg   Дата:

Також можна скористатися міським телефоном або дзвінком з номера іншого оператора. Для цього призначений безкоштовний номер 0 (800) 400-111.

Відео

12 вересня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук