туристична сім-крта
туристична сім-крта

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Ми так звикли до стільникових телефонів, що обійтися без них просто не можемо, і збираючись в подорож за межу хочеться (окрім придбання путівок, страховки квитків) – забезпечити себе недорогим мобільним зв’язком.
Мобільний зв’язок за кордоном має на увазі наявність підключеного роумінгу від національного російського оператора мобільного зв’язку. Але роумінг, на жаль, припускає великі витрати.
Є ще один спосіб, що дозволяє скоротити витрати на телефонні розмови, – це придбати туристичну (міжнародну) сим-карту. Така карта з’явилася порівняно недавно, проте швидко набула популярності у туристів. Адже величезні рахунки за телефонні розмови з-за кордону дуже сильно б’ють по сімейному бюджету. Чи означає це, що міжнародна сім карта – це хороша альтернатива?
Туристична (міжнародна) сім-карта є звичайною сим-карту, але тільки зарубіжних операторів, наявні в продажі в Росії. Зовні ви навряд чи зможете знайти які-небудь відмінності міжнародної карти від звичайної сім карти, її досить вставити в телефон, і можна користуватися. Є тільки одна різниця – ви не користуєтеся при такій розмові послугою роумінгу, зв’язок як би є внутрішнім.
Такі сім – карти можуть бути використані як в одній країні, так і в декількох відразу. Використання сим-карти оператора тієї країни, в яку ви вирушаєте, дозволить вам отримати міжнародний і місцевий доступ, що істотно зменшить витрати на мобільний зв’язок. Економія складає більше 50 %, в цьому і є головна перевага перед сім-картами і роумінгом російських операторів.
Придбати туристичну сим-карту краще до від’їзду за кордон, що дозволить заздалегідь усім повідомити новий номер телефону. Поповнювати і перевіряти рахунок можна як в Росії, так і в країні, в яку збираєтеся поїхати. Після поїздки можна подивитися, скільки грошових коштів і на що саме було витрачено за кордоном під час телефонних дзвінків. Термін дії цих карт практично необмежений, досить один раз в півроку будь-якої активної дії. Якщо ви поповнили баланс, але не використали усі засоби за поїздку, то наступного разу ви можете витратити усі засоби, що залишилися. Туристична сім -карта не має абонентської плати, а при автоматичному пошуку мережі у вашому телефоні вона вибере кращого оператора стільникового зв’язку.
У кожній країні діють свої тарифи, і міжнародна туристична сім карта може бути задіяна на будь-який з цих тарифів. Якщо ви оправляєтеся в подорож великою компанією, де у кожного свій телефон, то мати таку сім карту дуже зручно.
- знаходячись за кордоном і користуючись сим-картой місцевого стільникового оператора, усі вхідні дзвінки у більшості випадків, виявляються безкоштовними. А ось для зухвалого абонента витікаючі виклики вважатимуться міжміськими. При користуванні роумінгом усе відбувається інакше: зухвалий абонент платить за місцевий виклик, а що приймає – за роумінг.
- необхідність зміни номера. Для багатьох людей, пов’язаних з бізнесом, є неприпустимим поїхати за кордон з іншим номером, залишаючись без зв’язку на своєму місцевому номері. Вихід – скористатися послугою переадресації, вартість якої складає близько десяти російських рублів за хвилину розмови.
- туристичні карти не завжди і не для усіх є вигідними. При нетривалій поїздці у відрядження в іншу країну, що передбачає не більше двох-трьох дзвінків, купівля цієї SIM -карти, вартістю 500 російських рублів і більше плюс поповнення рахунку навряд чи буде вигідною. Використання звичайного роумінгу в такій ситуації буде набагато зручніше і дешевше. Цей варіант не буде кращим і для туристів, виїжджаючим за кордон на невеликий час, наприклад на тиждень.
Також купівля такої сим-карти абсолютно не матиме сенсу, наприклад, при поїздці у важкодоступний регіон. У такому разі тарифи російських стільникових операторів на роумінг виявляться порівняно дешевше.
У яких випадках:
При досить тривалому перебуванні в іншій країні або у разі потреби частих дзвінків, наприклад, під час поїздки дітей і літніх людей, краще віддати перевагу туристичною сім – карті.
Перш ніж придбати сім – карту подумайте як довго продовжиться ваша поїздка, як часто ви збираєтеся дзвонити, і що в цілому буває частіше – дзвоните ви або дзвонять вам? Адже купити туристичну сім карту нескладно, втім – так само, як підключити роумінг на свій власний номер. Робіть правильний вибір!

5 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук