Поїздка в Ізраїль обіцяє будь-якому туристові масу приємних вражень, якщо, звичайно, до неї правильно підготуватися. Річ у тому, що територія цієї країни не така велика, як багато хто собі уявляє, а звідси і помилки в плануванні майбутнього туристичного маршруту.
поїздка в Ізраїль
поїздка в Ізраїль

Розмір оригіналу:   670x451
Тип: jpg   Дата:

Існує категорія туристів, якій ціни на тури в Ізраїль здаються високими, і вони вважають за краще подорожувати самостійно, і таким чином заощадити. Такі туристи планують маршрут по великих містах, розраховуючи затриматися в кожному з них на дві-три доби. Цей режим подорожі повинен, на думку його укладачів, дати можливість ознайомитися з усіма основними пам’ятками країни.
Насправді, в цьому, в загально-обгрунтованому підході, можна знайти дві істотні помилки. Головна полягає в тому, що перше знайомство з країною все-таки краще здійснювати під керівництвом досвідченого гіда. А зробити таку поїздку доступнішою для вашого бюджету допоможуть горящі тури в Ізраїль. Їх, звичайно, доведеться “ловити”, але ваші терпіння і завзятість будуть винагороджено сторицею. Ну а у тому випадку, якщо вас все ж спокушає можливість відкрити нову для себе країну самостійно, не поспішайте бронювати готелі відразу в усіх великих містах. Відстані тут відносно невеликі і розумніше оселитися на увесь час перебування в Ізраїлі в одному з готелів, розташованих, приміром, в Тель-Авіві або його передмісті.
подорож по Ізраїлю
подорож по Ізраїлю

Розмір оригіналу:   1024x749
Тип: jpg   Дата:

По самій столиці краще всього прогулюватися пішки, благо пройти її з кінця в кінець цілком можна хвилин за сорок. До міст-супутників автобус доставить вас за 20-40 хвилин, а годинна поїздка приведе вас в Єрусалим або Хайфу.
В принципі, у своїй більшості організовані екскурсійні тури в Ізраїль побудовані за цією ж самою схемою. Основним місцем проживання групи визначається один з готелів Ізраїлю, розташованих у великих ізраїльських містах, а потім туристам пропонуються щоденні радіальні маршрути до розташованих по сусідству міст і історичних пам’яток.
Чим ще хороший Ізраїль, так це тим, що приїжджати сюди можна у будь-яку пору року. Повноту вражень вам гарантує зустріч світанку в горах Єрусалиму або Тверії, прогулянка під зоряним небом пустелі в кратері Рамон, а також ворожіння на каві на колоритному арабському ринку в Акко. І, звичайно, ваше знайомство з цією країною буде неповним без прогулянок по вузьких вуличках старого Яффо, екскурсій в музеї і арт галереї району Неві Цедек, романтичної вечері в одній з живописних кафешок Тель-Авіва.

3 лютого 2014

Автор:

Плануємо туристичний маршрут по Ізраїлю Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук