заробіток на написанні статей
заробіток на написанні статей

Розмір оригіналу:   896x603
Тип: jpg   Дата:

Нині, заробіток в інтернеті має величезний попит. Та і багато хто з вас чув таке вираження, як “видалена робота” або “заробіток в інтернеті”. Насправді, виражаючись професійною мовою, такий вид діяльності має назву “фріланс” (у перекладі з англ. означає “найманець”, тобто за певну плату, виконується необхідна робота). Адже і в правду, ви коли-небудь замислювалися про тих, хто пише усі ці статті, новини, огляди і тому подібне?
По суті, в інтернеті головне паливо – контекст. Будь-який товар, що вийшов, подія, що сталася, вимагає описів. Під назвою “фріланс” маються на увазі роботи різного характеру, проте в цій статті ми розглянемо поширений вид: копірайтинг (іншими словами – написання контексту). Якщо у вас є вільний час, ви умієте грамотно писати тексти, тоді ця професія вам підходить. Як правило, багато хто переходить на біржі, адже саме там безліч замовників, які шукають хороших авторів. Якщо повезе, вас можуть узяти на постійну роботу.
В основному усі задоволені такими проектами, проте безліч авторів довго не затримуються. Річ у тому, що замовників сила-силенна, у зв’язку з цим вимоги і тематики різні. Отже, бувають такі замовлення, в яких ви абсолютно нічого не розумієте. Іноді хочеться писати на вільні теми. Добре, коли ви в чомусь експерт і здатні написати відмінні статті. Тому, багато працівників переходять на проекти з образним виразом ”пишу що хочу”. Іншими словами, на такі ресурси, які готові прийняти будь-яку тематику ваших робіт. А вартість їх залежить вже від багатьох чинників: унікальність, затребуваність, компетентність і тому подібне. До того ж на подібних проектах, високо цінуються не лише статті, але і відгуки.
Мільйони людей щодня читають думки з приводу яких-небудь товарів. Отже, можна сильно не старатися, а просто писати свою точку зору за гроші. Приміром, про свій мобільний телефон, подобається вам він або ні, рекомендації про нього та ін. Якщо Ви бажаєте мати заробіток вдома, можу запропонувати проект – text.ru.
Насправді, він ще не такий популярний в Україні, проте набирає оберти. Перевага в тому, що оплата по факту : написали – отримали оплату, а не так що виклали свої роботи і чекаєте роки, поки вона окупається переглядами. Як показує практика, якщо не лінуватися, можна пристойні суми отримати, це дійсно так. Усе залежить від Вас!

9 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук