У Парижі готуються, до одного з найвеселіших свят – “жирна неділя”. Це карнавал Франції, який проходить щорічно 2 березня. Цього дня люди влаштовують веселі гуляння, п’ють, їдять і веселяться.
Карнавал Жирна Неділя в Парижі
Карнавал Жирна Неділя в Парижі

Розмір оригіналу:   1139x759
Тип: jpg   Дата:

2 березня, в “жирну неділю”, в Парижі пройде традиційний карнавал – один із найдавніших в Європі. Впродовж усього XX століття він був заборонений у Франції і поновився лише десять років тому. Відтоді паризький карнавал щорічно притягує більше 50000 туристів.
Тематикою карнавалу-2014 стануть персонажі традиційних казок – феї, тролі, гобліни і інші. У 13:30 процесія з декількох сотень ряджених збереться на площі Гамбетта, а в 14:00 почне свій хід по вулицях Парижу. Парад пройде по кварталу Менільмонтан, а потім в кварталі Бельвіль об’єднається з рядженими, святкуючими китайський Новий рік. Вже разом процесія відправиться на площу Республіки, де в 18:00 почнеться велике свято з музикою, танцями і річками шампанського. Згідно древньої традиції, на початку параду йтиме пастух з відгодованою коровою, символізуючою “жирну неділю”.
Впродовж усього дня в Парижі проходитимуть безкоштовні театральні вистави, виступи французьких акробатів і вуличних музикантів.
Пропоную Вам подивитись відео, як відбувався попередній карнавал в Парижі

2 лютого 2014

Автор:

Жирна Неділя, або веселий карнавал в Парижі Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук