Для туристів в Туреччині є безліч способів провести час весело і з користю для здоров’я. Дізнаємося про найпопулярніші види активного відпочинку в Туреччині детальніше.

Рафтінг

Однією з найпопулярніших розваг в Туреччині не перший рік залишається рафтінг на бурхливих порожистих річках. Тривають подібні маршрути від тридцяти хвилин до трьох годин і пропонуються на усіх курортах. Самими відповідними річками для рафтінгу, уподобаними провідниками і організаторами сплавів, вважаються Кепрю і Даламан.
Рафтінг в Туреччині
Рафтінг в Туреччині

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Тури на Кепрю організовують з готелів Белека, Кемера, Анталії і Алании, а поїздки на Даламан – з Бодрума, Фетхіє і Мармарису.
Для тих, хто вирішив зайнятися рафтінгом на турецьких річках, існують десятки компаній, що пропонують це екстремальне задоволення за ціною від 25 $ за сплав. Усе необхідне спорядження надається провідником, а інструктаж проводиться їм же на місці.

Дайвінг

Привабливість дайвінгу в Туреччині не лише в тому, що тепла і прозора вода дозволяє милуватися сотнями підводних мешканців, але і в тому, що недалеко від берега на морському дні знаходяться старовинні розвалини і уламки кораблів. Кожне занурення тут перетворюється на справжню пригоду, з якої можна повернутися з дивною знахідкою.
Дайвінг в Туреччині
Дайвінг в Туреччині

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

Школи дайвінгу в Туреччині розташовані по усьому узбережжю, а вартість занурення варіюється від 50 $ до 130 $. Крім того, можна орендувати яхту і відплисти від берега на декілька кілометрів, щоб зробити занурення у відокремленій частині моря.

Верхова їзда

Верхові прогулянки в Туреччині здатні задовольнити і новачків і досвідчених вершників. Для перших пропонуються варіанти прогулянок по кромці моря, неспішні тури по квітучих долинах і професійні фотосесії в національних костюмах. А до послуг других – гірські стежки з неймовірними пейзажами.
Верхова їзда в Туреччині
Верхова їзда в Туреччині

Розмір оригіналу:   670x446
Тип: jpg   Дата:

Замовити кінну прогулянку можна на ресепшені готелю або у свого туроператора, а коштувати вона буде від 30 $.

Джип-сафарі

Для тих, хто хоче подивитися усе і відразу, а також не мислить відпочинок без автомобіля, в Туреччині прокладено декілька маршрутів джип-сафарі.
Джип-сафарі в Туреччині
Джип-сафарі в Туреччині

Розмір оригіналу:   670x446
Тип: jpg   Дата:

Найбарвистіший з них пролягає в Торосських горах. Тут можна помилуватися не лише природою, але і відомими пам’ятками, а також потренуватися в екстремальному водінні.

Параглайдінг і парашутний спорт

До речі, Туреччина може запропонувати варіанти відпочинку і тим, хто закоханий в небо : численні власники парапланів готові прокатати туриста за 15-20 $. А ось узяти параплан в оренду буде складніше – власника, який готовий випустити своє “крилате авто” з рук тут украй мало, та і ціни вони заламують неземні.
Найпопулярнішими серед туристів вважаються райони Бабадаг і Дюман, оскільки тут не лише є усі умови для параглайдінга, але і прекрасні пейзажі.
Парашутний спорт Туреччини
Парашутний спорт Туреччини

Розмір оригіналу:   670x487
Тип: jpg   Дата:

Ну а за 130-170 $ на курортах Туреччини можна зробити стрибок з парашутом. Правда, особливого сенсу в поїздці саме в цю країну для отримання першого досвіду немає – коштувати це буде не дешевше, ніж в Україні, і запропонують вам тільки тандем. Але якщо ви і так плануєте відпочити в Туреччині – чом би не спробувати?
Координати інструкторів є в кожному готелі, а записуватися на стрибок варто хоч би за 3 дні до здійснення.
Як бачите, ця країна є відмінним місцем для енергійної відпустки, причому варіантів активного відпочинку в Туреччині так багато, що можна щодня пробувати щось нове і повернутися з поїздки повним незабутніх вражень.

9 червня 2014

Автор:

5 видів активного відпочинку в Туреччині Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук