При виборі каміна необхідно враховувати дуже багато аспектів. У сучасному дизайні каміни отримали велику популярність із-за різних оформлень їх візуалізації. За допомогою каміна можна не лише обігріти приміщення, але і акцентувати увагу гостей на дуже тонкий смак хазяїна.
вибіру каміну
вибіру каміну

Розмір оригіналу:   1904x912
Тип: jpg   Дата:

Камін надає кімнаті теплу і затишну обстановку. Навколо каміна збирається уся сім’я при проведенні вечірнього чаювання і все це приносить заспокоєння в сім’ї. Але чим же треба керуватися при виборі каміна? На це питання ми і шукатимемо відповіді.
Отже, правила вибору каміна:
  • Розташування. Каміни можуть бути відкриті, напіввідкриті або закриті. Тут, я думаю все зрозуміло, в стіні, біля стіни або посередині кімнати відповідно.
  • Призначення. Слід визначитися для чого потрібний камін, для опалювання приміщення, опалювально-варочні каміни (з плитою і духовкою) або ж для виконання дизайнерських рішень.
  • З чого зроблений камін. Цегляний, бетонний, металевий або ж з природного каменю.
  • Види випромінювання тепла в каміні. Відкриті з одного боку – найнадійніший спосіб, випромінювання тепла походить від задньої і бічних стінок. Відкриті з двох сторін – поступаються попереднім камінам із-за зменшення кількості відбиваючих площин, а також для таких камінів потрібне більше повітря в приміщенні. Відкриті з трьох сторін – по аналогії з попереднім видом. І каміни, що окремо стоять по середині кімнати, коментарі зайві. Звичайно це біокаміни.
  • Способи подання тепла в приміщення. Існує два способи – з чистим випромінюванням і за допомогою, так званої, водяної сорочки. Каміни з водяною сорочкою заслуговують окремої статті.
  • Екологічність. Слід враховувати конструкцію каміна, чи не буде дим частково потрапляти в приміщення, тобто відкритого типу або ж має захисне скло. Але не варто забувати про те, що наявність скла приводить до зменшення, кількості тепла що потрапляє в приміщення.
  • Економічність. Зверніть увагу на конструктив топки і технології, що були застосовані в процесі конструювання. Наявність зручної і функціональної заслінки, конструктив повітрозабірника, наявність турбіни. Усе це призводить до швидкого або до повільного згорання палива.
  • Зручність експлуатації. Наявність «чистого» скла, яке не брудниться золою. Конструкція зольника, чи дозволить вона витягнути зольник під час горіння або доведеться чекати повного охолодження?
  • Якщо камін металевий, тоді варто звернути увагу на кількість шарів в стінках каміна. Бувають одно-, двух- і тришарові каміни, чим більше шарів, тим довше камін утримує тепло.
Ну ось, коротко про головні моменти, на які варто звернути увагу я постарався озвучити. Ну, а вибрати і придбати сам камін ви можете в салоні-магазині камінів http://kaminoff.com.ua/. У магазині «Камінофф» представлені тільки сертифіковані товари, які пройшли випробування і безпечні в експлуатації. На сторінках сайту ви можете крім камінів вибрати барбекю, топки, печі, димоходи, а також інші товари та комплектуючі, що пов’язані з опаленням та підігрівом. Усі товари, які ви бачите на сторінках сайту ви можете «живцем» розгледіти в салоні. Менеджери салону «Камінофф» дадуть вам більш детальні роз’яснення і нададуть інформацію по тому, чи іншому обладнанню.

2 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук