Антивірус ESET Nod32
Антивірус ESET Nod32

Розмір оригіналу:   273x185
Тип: jpg   Дата:

Дуже часто доводиться зіткнутися з ситуацією, коли у Вашу операційну систему втручається злий і жахливий вірус, коли доводиться годинами сидіти за комп'ютером і виправляти раніше допущені помилки. Якщо ж у вас таких ситуацій не буває, і Ви своєчасно перевіряєте свій персональний комп'ютер на наявність вірусів: поздоровляємо, Ви – щасливчик або дуже досвідчений користувач. Для тих, хто тільки починає знайомитися з комп'ютером і його безпекою, розповімо детальніше.

Комп'ютерний вірус – це як хвороба, яка приходить саме тоді, коли її менше всього чекаєш. Проте будь-яку хворобу найлегше запобігати, ніж потім лікувати. Так і з будь-яким комп'ютером: набагато простіше із самого початку робити планові перевірки ПК, ніж в найнесподіваніший момент зіткнутися з неприємностями у вигляді втрати інформації, неможливістю працювати на комп'ютері або блокуванню операційної системи.

Безліч компаній всупереч діям шахраїв з розробки вірусів, розробляють спеціальне програмне забезпечення покликане захищати комп'ютер від шкідливих програм, вірусів і троянів. І на сьогодні, мабуть, антивіруса краще, ніж ESET NOD32 відшукати дуже важко. Точніше буде сказати, що програм по захисту ПК від вірусів множина, але довіру завоювала саме ця ефективна програма.

Гасло цієї компанії дійсно лідерське: "Лідер може бути тільки один". Але це не просто заява. Усі дії компанії доводять її успішну боротьбу з вірусами за допомогою свого дітища – антивірусної програми Нод 32. Це дійсно якісний продукт на ринку антивірусів, і надійний захисник вашого ПК від збоїв, поломок і втрати важливої робочої або особистої інформації. І в цьому дуже легко переконатися, просто скачавши Нод 32 собі на комп'ютер, і випробувати його основні можливості і відчути усі переваги.

Кожен з Вас рано чи пізно зіткнеться з ситуацією, пов'язаною з безпекою зберігання інформації, перебуванням на різних сайтах, отриманням пошти, спілкуванням по всіляких менеджерах. І рано чи пізно починаєш замислюватися, як ще більше забезпечити себе і свій персональний комп'ютер від зараження, ось тоді і виникає питання: який антивірус краще встановити на свій ПК? Можна довго борознити простори Інтернету у пошуках відповіді на це питання, а можна просто зробити декілька невдалих спроб і у результаті вибрати антивірус Нод32 (Nod32), що і буде правильним рішенням. Завжди краще вчитися саме на чужих помилках, а не на своїх!

Ми детально розповімо Вам про переваги цього програмного забезпечення, ну а Вам вже вирішувати, який вибір у результаті зробити. Нод32 – постійно оновлюється, тому Вам дуже легко підтримуватиме постійний актуальний захист Вашого комп'ютера. Розробники програми постійно відстежують появу нових вірусів і троянських програм, враховують усі новинки і "витонченості" хакерів, і завжди готові запропонувати Вам саме актуальний софтвер для підтримки безпеки ПК. Антивірус Nod32 передбачив можливість оновлення баз антивірусів на видалених ПК користувачів. А за допомогою сайту для Nod32 Ви завжди зможете скачати антивірус nod32 притому абсолютно безкоштовно, просто відвідайте спеціальний розділ.

Оновлення Nod32:

Найефективніший варіант оновлення – це отримання можливості безпосередньо оновлювати програму на сайті компанії – виробника. Проте, на практиці року більшість українців не можуть собі дозволити такої розкоші. Тому активно шукають безкоштовні аналоги. Саме для таких користувачів, у нас є можливість безкоштовного скачування оновлень NOD32 у будь-який час доби. Це дуже зручно. Чи не так?

Ключі для nod32

Ключі надають доступ до серверів оновлення. Думаю, що кожному з Вас доводилося зіткнутися з ситуацією, коли закінчився термін дії ключа і сервер не пускає Вас встановити оновлення. З такого положення є два виходи:

  • Налаштування свого антивіруса так, щоб він самостійно оновлювався з локальної папки
  • Кожного разу у разі виникнення необхідності, самостійно шукати ключі для Нод32.

Перший шлях – безпечний, оскільки Ви дієте за такою схемою: шукайте і скачуєте потрібні бази оновлення, і з них самі оновлюєтеся. А в другому випадку пошуку ключів, Ви кожного разу шукатимете новий ключ, коли закінчиться термін дії попередньої.

І те, і інше – не проблема, оскільки на сайті постійно оновлюватимуться ключі для nod32, які Ви можете використовувати. Просто відвідаєте потрібний розділ сайту.

Ви регулярно знаходитимете безкоштовні оновлення, які захистять Ваш комп'ютер від вірусних атак. Просто відстежуйте новини, стежите за своїм антивірусом і Ви забудете про існування вірусів.

16 вересня 2014

Автор:

Антивірус Nod32 Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук