антивірус Nod32
антивірус Nod32

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Антивірусний захист персонального комп’ютера – це першочергове завдання, яке повинен вирішити кожен користувач. Сьогодні переважна більшість шкідливого програмного забезпечення поширюються через мережу інтернет. Програми “трояни” і інші види вірусів “чіпляються” по популярним веб ресурсам, відвідуваність яких дуже висока. Це можуть бути інтернет магазини, ігрові і розважальні сайти, а також ресурси, де можна скачувати музику і відео. Саме ці веб сторіночки відвідуються користувачами найчастіше. Відповідно, до них особливо пильно приглядаються і кібершахраї. Звичайно, способів поширення вірусних програм в мережі дуже багато, і, що найнеприємніше, постійно вигадуються нові способи проникнення на персональні комп’ютери користувачів. Таким чином, надійний антивірусний захист є своєрідним “бронежилетом”, що забезпечує повну безпеку конфіденційної інформації користувачів.
Сьогодні ринок програмних продуктів пропонує масу цікавих захисних рішень. Найбільш затребуваними є ті з них, які упродовж багатьох років доводять на практиці свою спроможність. Приміром, фахівці рекомендують купити ліцензію nod32. Цей антивірусний софтвер відрізняється високою мірою надійності. Додаток, встановлений на персональний комп’ютер, здійснює в автоматичному режимі контроль за роботою усіх систем, а також проводить регулярне сканування скачуваної з мережі інформації, і відвідуваних веб ресурсів. Купити ліцензію nod32 найпростіше на офіційному сайті корпорації-розробника або ж на сторінках інтернет магазинів, які займаються продажами різноманітного софтвера. Природно, що і в міській торговій мережі nod32 купити не складе проблем, проте ціна тут буде декілька завищеною. Пояснюється це накладними витратами, які доводиться нести будь-якій торговій точці, розташованій в місті. Якщо у користувача є доступ до здійснення електронних платежів, наприклад, зареєстрована в мережі банківська карта, тоді nod32 купити можна буквально в лічені хвилини. Для цього потрібно буде сплатити рахунок через інтернет, і отримати на вказану адресу електронної пошти посилання на інсталяційний пакет. Фактично усі тимчасові витрати на цей процес складуть не більше 15 хвилин. Цей спосіб вигідний ще і тим, що користувач дістає автоматичний доступ до служби технічної підтримки компанії-розробника антивірусного софтвера. Тобто, немає необхідності додатково проходити реєстрацію, як це довелося б робити, якщо придбати пакетне рішення в місті.
Що стосується системних вимог, то НОД 32 абсолютно невибагливий. Він ідеально працює в середовищі операційної системи Віндоуз різних років випуску. При інсталяції користувачеві слід лише вказати, для якої ОС Віндоуз, треба встановити антивірус. Далі процес установки вже піде в автоматичному режимі.

17 лютого 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук