антивірусні програми
антивірусні програми

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Насправді, далеко не кожна людина розуміє, чи варто витрачати гроші на те, щоб купити ліцензію Nod32. Обговоримо різницю між безкоштовними і платними версіями.
Безкоштовні антивіруси
Отже, за користування цих продуктів вам не доведеться платити гроші. Для того, щоб оволодіти таким продуктом, його треба викачати в інтернеті і встановити. Насправді, є маса хороших защит. Тому ними можна сміливо користуватися для того, щоб узабезпечити домашній комп’ютер. До того ж цей варіант набагато кращий, ніж, якби ви взагалі залишили свій ПК без захисту.
Ліцензійні антивіруси
Це платні продукти. Їх можливості – забезпечення максимального захисту і підтримка з боку антивірусної компанії. Так, багато хто рекомендує купити Nod32. Оскільки він досить хороший і знаходиться в трійці лідерів.
Ліцензійний антивірус Nod32
Ліцензійний антивірус Nod32

Розмір оригіналу:   670x355
Тип: jpg   Дата:

Звичайно, спочатку вам варто купити ліцензію Nod32, потім встановити програму. Можна викачати її з офіційного сайту розробника. Після чого її треба активувати, ввівши спеціальний код. Якраз за нього ви і повинні будете заплатити гроші. Для знайомства з розцінками треба відвідати відповідні сайти.
Платні антивіруси з безкоштовною активацією
антивіруси
антивіруси

Розмір оригіналу:   670x400
Тип: jpg   Дата:

При цьому вам треба придбати платний захист і активувати його за допомогою кряка. Тобто не знадобиться вводити ліцензійний ключ. Виходить, замість того, щоб купити антівірус Nod32, ви повинні будете зламати софтвер. Він працюватиме і оновлюватиметься. Але робота можлива з проблемами. Оскільки відсутня ліцензія і підтримка. Швидше за все, у наш час це найбільш популярний спосіб, вживаний для захисту власного комп’ютера. Кожному хочеться, щоб його устаткування було надійно захищене. Але при цьому так не хочеться прощатися зі своїми грошима. Як же бути? Якщо дозволяють фінанси, то необхідно придбати ліцензію.

Виходить, після установки платного антивіруса і активації його ключами з інтернету, їх доведеться часто міняти. А через це виникнуть проблеми. Тому в цьому випадку краще скористатися безкоштовним софтвером. Оскільки це досить хороший варіант. У будь-якому випадку обійтися без антивірусної програми не вийде. Інакше незабаром ваш комп’ютер просто прийде в непридатність.
Але, звичайно, навіть найдорожчий антивірус не дасть 100% -у гарантію в захисті комп’ютера. Тому, краще не ризикувати і не заходити на якийсь підозрілий сайт. Кілька разів подумайте, перш ніж викачати неперевірений файл. Краще запобігти наслідкам, чим потім усувати їх.

Відео: Урок по використанню антивіруса eset smart security 7

Детальний відео-урок по налаштуванню і роботі з антивірусом eset smart security 7

17 лютого 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук