знахідки в Гімнасії
знахідки в Гімнасії

Розмір оригіналу:   330x218
Тип: jpg   Дата:

Продовження східної зовнішньої стіни Гімнасія заввишки приблизно 1,10 м і завдовжки 186 м, а також продовження східного портика з мармуровими колонами і каналізаційний канал виявлені в результаті нових археологічних розкопок на території Гімнасія в районі древньої Олімпії в Греції.
Передбачається, що йдеться про житлові і господарські будівлі, датовані 3-м і 4-м віками нашої ери. У числі знахідок – дві печі, залишки глиняної плитки, що служила покриттям для підлоги, і фрагменти стін римського і пізнього римського періоду.
Знахідки виявлені на території 350 кв.м., у рамках археологічних робіт в Греції, які проводяться 6-ою Інспекцією доісторичної і класичної старовини по відновленню Гімнасія і створенню нового входу на територію археологічного пам’ятника Древньої Олімпії.
Серед інших артефактів були виявлені фрагменти керамічних виробів і інструментів, 350 бронзових монет і бронзова статуетка чоловічої фігури, що зображує Римське божество.
Гімнасій Древньої Олімпії був побудований на плоскому просторі біля берегів річки Кладеон, на північний захід від Альтиса. Разом з палестрою він складає єдиний комплекс, який подовжується на південь. Тут тренувалися атлети у бігу і пентатлоні. Гімнасій був перебудований в елліністичний період, і будівля, яка дійшла до наших днів, датується 2-м ст. до н.е.

15 липня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук