авіаквитки на Новий рік
авіаквитки на Новий рік

Розмір оригіналу:   600x255
Тип: jpg   Дата:

Авіаквитки по популярних туристичних напрямах дорожчатимуть у міру наближення новорічних свят. Про це дбайливо нагадують представники сервісів по продажу авіаквитків. Експерти повідомили співробітнику блогу ozi.pp.ua, що ціни на перельоти подорожчають до свят в середньому на 50%.
Ґрунтуючись на показниках минулого року, аналітики прогнозують, що найсильніше виростуть ціни на далекомагістральні маршрути. Так, минулого року сильніше інших підскочили ціни на перельоти в Дубай: на 224%. На 154% подорожчали квитки в Нью-Йорк, на 104% в Хошимін. На 69% подорожчають квитки у Бангкок і Відень. Приблизно на 50% виростуть ціни на перельоти в Мілан і на Пхукет.
Найвигідніше купувати квитки на зимові свята в середині вересня. Найневдаліший же час – середина грудня. «Небагато людей замислюються про новорічні канікули у вересні. Але ми радимо не тягнути з купівлею квитків, – говорить PR менеджер Дмитро Хаванський. – Не варто розраховувати на розпродажі або знижки: перевізники завжди враховують високий попит на Новий рік і виключають цей період з акцій».

2 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук