Музей Акрополя
Музей Акрополя

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Впродовж багатьох років Греція надає своїм гостям можливість вільно відвідати древні пам’ятники при світлі літнього повного місяця. Цього року захід відбудеться в неділю, 10 серпня. Першим свою програму оприлюднив афінський Музей Акрополя.
Починаючи з 21:30 у дворі музею проходитиме концерт Військового оркестру Афін. Програма концерту включає відомі грецькі мелодії, музику до кінофільмів і оперну класику. Музей Акрополя буде працює до півночі, з 21:00 вхід вільний. У ніч серпневого повного місяця десятки інших музеїв і археологічних пам’ятників Греції також відкриють свої двері для відвідувачів, підготувавши цікаву культурну програму.
Нагадаємо, що музей Акрополя був відкритий в 1878 році. Первинна будівля музею розташовувалася в маленькому приміщенні відразу за Парфеноном. Колекція музею складається з експонатів, які були знайдені під час археологічних розкопок Акрополя. До його скарбів відносяться частини фризів Парфенону а також скульптури грецьких майстрів 5 віків до н.е., які збереглися до нинішнього часу. Експонати музею виставлені в хронологічному порядку. Це фронтонні скульптури храмів Акрополя із зображеннями битви богів з гігантами, сцени боротьби Геракла з різними міфічними істотами, а також скульптура Мосхофороса, або молодої людини-теляти (570 рік до н.е.). Серед експонатів музею представлена метопа з південного фасаду Парфенону, яка зображувала битву лапіфів з кентаврами. Перлинами музею є оригінали Каріатид з південного порту Ерехтейон. Статуї музею зберігаються в приміщенні із спеціальним температурним режимом.

3 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук