Одеса по-справжньому унікальне, непередбачуване місце. Вона молода(їй всього лише трохи більше двохсот років), але при цьому має багату історію і таку кількість пам'ятників архітектури, про яке можуть тільки мріяти багато набагато древніших міст. Одесити надзвичайно талановиті, але повністю реалізувати себе їм вдається тільки далеко від будинку. Місто мільйонник з величезним портом і натовпами туристів, але живе абсолютно спокійним, тихим і розміреним життям.

розваги в Одесі
розваги в Одесі

Розмір оригіналу:   580x379
Тип: jpg   Дата:

Тому зрозуміти Одесу непросто – для цього необхідно повною мірою перейнятися її атмосферою, вивчити основні пам'ятки, розваги, познайомитися і подружитися з місцевими жителями.

Морські пригоди

З чого ж почати вивчення цього дивовижного міста? Більшість туристів, що прибувають в Одесу, насамперед вирушають на пляж, і це правильно! Чорне море грає в життя одеситів величезну роль: воно їх годує, оберігає, робить здоровіше і щасливіше, а також спонукає до творчості(скільки пісень і віршів написані тут про нього!). Влітку в Одесі морем можна не лише милуватися, але і із задоволенням в нім купатися, благо вода дуже тепла, а пляжі і дно піщані.

Окрім сонячних і водних процедур на більшості пляжів також доступні різноманітні розваги: надувні гірки, атракціони, катання на скутерах і на банані, а якщо вам цього буде мало, і ви захочете відчути себе справжнім моряком, можете орендувати вітрильну або моторну яхту.

Сім'ям з дітьми і молоді можемо також порекомендувати відвідати один з аквапарків міста. У Одесі їх цілих три: найстаріший розташований в селищі Коблево і знаходиться, приблизно в 60 кілометрах від міста; найбільший аквапарк "Одеса" – в передмісті, біля наймасштабнішого в Східній Європі ринку "7 кілометр"; ну а найновіший аквапарк "Hawaii" – в самому центрі пляжної і тусовочной житті міста, на знаменитій Аркадії.

Екскурсійна програма

Одеса для справжнього мандрівника хороша тим, що пропонує не лише пляжний відпочинок, але також і екскурсійний. Як ми вже писали вище, в місті величезна кількість різноманітних пам'ятників архітектури, насолодитися яким можна просто гуляючи в історичному центрі. Там, наприклад, ви можете побачити прекрасну будівлю Оперного театру – одного з найкрасивіших у світі, унікальні Потьомкінські сходи і пам'ятник Дюку(графу де Рішельє), що стали візитною карткою міста.

Багато красивих історичних будівель розташовані на Приморському бульварі, на знаменитій Дерибасівській, а також Грецькою і Ришельевской вулицях. На Соборній площі можна побачити найбільший православний храм міста – Спасо-Преображенський кафедральний собор.

Є в Одесі і інші, менш історичні цікаві місця, наприклад, кожен турист своїм боргом вважає відвідати знаменитий ринок "Привіз", що-небудь купити і заразом поспілкуватися з колоритними місцевими торговцями. Любителям підземель, безумовно, буде цікаво спуститися в одеські катакомби – мережу тунелів, виритих у вапняковій породі під час будівництва міста, які потім використовувалися партизанами під час Другої Світової війни.

Також можна відвідати "411 батарею" – музей просто неба, де виставлена оборонна військова техніка тієї епохи. Дітей можна зводити подивитися на тварин в центральний міський зоопарк або приватний "Біопарк", що нещодавно відкрився.

Тим, хто не боїться відправитися далеко за місто, блог про туризм може порадити відправитися у Вилкове – "українську Венецію". Невелике мальовниче місто розташоване в дельті Дунаю, тому переміщатися по ньому можна тільки на човнах. Є цікавості і ближче, а саме у Білгород-Дністровському – в одному з найдревніших міст України, заснованому ще фінікійцями, знаходиться середньовічна фортеця Аккерман, що непогано збереглася, де влітку проводяться різноманітні рицарські турніри.

10 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук