Одеса – одне з небагатьох міст пострадянського простору, яке може запропонувати туристові, у тому числі і досвідченому, цілу гамму яскравих, незабутніх вражень. З кожним роком все більше і більше мандрівників їдуть сюди, щоб насолодитися теплим морем і позагорать на відмінних піщаних пляжах, побачити своїми очима знаменитий фестиваль "Юморину", "відірватися" в кращих нічних клубах, спробувати автентичну чорноморську кухню, а також хоч би раз в житті особисто закупуватися продуктами на Привозі.

екскурсії по Одесі
екскурсії по Одесі

Розмір оригіналу:   580x393
Тип: jpg   Дата:

Ну і, зрозуміло, багато людей їдуть в Одесу, щоб познайомитися з архітектурою, культурою і традиціями цього унікального міста за допомогою численних екскурсій, пропонованих місцевими турфірмами.

Що ж включає така екскурсійна програма? Передусім, звичайно ж, оглядову екскурсію по місту, під час якої гіди "Ноги в руки" покажуть вам головні одеські архітектурні пам'ятки, знакові місця і розповідять масу цікавих історій, пов'язаних з ними. Пересуватися по такому маршруту можна пішки, але краще орендувати спеціальний електричний паровозик, яких в центрі Одеси предостатньо.

Познайомившись з витонченим і красивим "фасадом", ми рекомендуємо вивчити темний виворіт міста, а саме відправитися на тематичну екскурсію "Кримінальна Одеса". Під час такої подорожі ви упізнаєте все про елегантні нальоти знаменитого Ведмедика Япончика, витончені пограбування Соньки Золотої Ручки, відвідаєте район Молдавію – кримінальний центр минулого, а також інші знакові місця, пов'язані з життям кримінальних авторитетів минулого.

Знаменита Одеса не лише криміналом, але також і величезною кількістю творчих людей. Тут народилися, жили і писали багато видатних авторів минулого і сьогодення, знімали і продовжують знімати відмінне кіно талановиті режисери, родом з Одеси безліч співаків, музикантів і акторів. Не дивно, що екскурсоводи "Ноги в руки" врахували це і підготували для туристів відразу декілька тематичних екскурсійних маршрутів: "Літературна Одеса", "Творча Одеса", "По Одесі Висоцького", "Кінознімальні майданчики" та ін.

Напевно багато хто з вас чув про Одеські катакомби – мережу тунелів, розташованих під міськими будівлями і тунелями. Вони були створені під час будівництва міста(у тунелях добували камінь ракушняк) і зіграли величезну роль в його історії. Катакомби використовувалися для облаштування винних льохів, контрабандних складів, під час Другої світової там ховалися партизани, в катакомбах же розташовувалися злодійські школи, де тренували одеських "щипачів"(кишенькових злодіїв).

Тому ця підземна екскурсія буде також дуже пізнавальною і цікавою.

Якщо вам раптом цього стане мало, компанія "Ноги в руки" може організувати для вас і заміські екскурсії. Це, передусім, подорож у Білгород-Дністровський і Крайці, де ви познайомитеся з однією з найбільш древніх і при цьому фортець, що добре збереглися, на території України, а також побуваєте на самому кращому пляжі країни. За бажання ви можете поєднати цю поїздку з відвідуванням винних підвалів заводу Шабо і дегустацією кращих в регіоні коньяків і вин.

10 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук