Для багатьох людей відпочинок в перший тиждень травня можна прирівняти до другої відпустки. Цікаві тури на травневі свята завжди вабили туристів, а усе тому що на початку весни можна знайти найширшу різноманітність варіантів відпочинку: пляжний відпочинок, всілякі екскурсійні тури, цікаві гірськолижні тури. Проте шукати в цей період гарячі тури справа абсолютно не вдячна. Усе тому, що кількість охочих відпочити в цей період просто величезна. Але все ж таки українські туроператори готові запропонувати в цей період оптимальний варіант відпочинку за невисоку вартість.
тури на травневі свята
тури на травневі свята

Розмір оригіналу:   1100x650
Тип: jpg   Дата:

Куди поїхати
Якщо ви вибираєте тури на травневі свята – то в першу чергу визначить, що ви хочете побачити і яким чином ви плануєте провести час. Туристичні компанії можуть запропонувати вам найширший асортимент варіантів для подорожей і приємних спогадів на довгі роки.
Ви можете відвідати:
  • Любителі пляжного відпочинку оцінять блакитне море і смуглявий загар. Тоді вам варто відправитися в такі країни як: Єгипет, Таїланд, Індія, ОАЕ і так далі;
  • Для цінителів спокійного і тихого відпочинку біля моря буде прекрасним варіантом: Греція, Кіпр, Туреччина, Іспанія;
  • Любителям екскурсій і архітектури будуть цікаві екскурсійні тури по Європі. У яких вже не зустрінеш величезну кількість туристів на вулицях міста, але сонце вже порядком радує своїм теплом.
Безліч наших співвітчизників припускає, що відправитися в цікаві тури на травневі свята дуже дороге задоволення. На щастя, можемо вас заспокоїти і підказати, що кількість всіляких варіантів коливається від недорогих автобусних турів і закінчуючи елітними подорожами доступними для небагатьох. Підібрати дійсно оптимальний варіант під силу кожному. Залежно від переваг, фінансових можливостей і виду відпочинку.
Проте пам’ятаєте, що травневі свята є дуже затребуваними на ринку туристичних послуг. Тому розраховувати на можливість придбати гарячий тур практично відсутня. Туроператори рекомендують заздалегідь бронювати тури. В першу чергу, це дозволить вам підібрати оптимальний вид маршруту і заздалегідь розпланувати свій відпочинок, по-друге бронюючи місця заздалегідь ви зможете ще і отримати додаткову знижку.
Звертайтеся в туристичні компанії і почніть своє літо ще в травні! З можливістю оцінити усі переваги пропоновані компаніями, високу якість сервісу і по справжньому хороший відпочинок.

3 травня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук