Єгипет – напрям, який впродовж багатьох років домінує на вітчизняному ринку туристичних пропозицій. І не дивно, завдяки теплому клімату, прозорим водам Червоного моря, дивним пам’яткам і невисоким цінам, країна є справжнім магнітом для мільйонів мандрівників зі всього світу. Якщо і ви найближчим часом вирішите зробити вояж в країну фараонів, тоді пропонуємо вам ознайомитися з 10-ма найцікавішими місцями і містами Єгипту, щоб ви могли їх по максимуму вивчити.
Асуан
Десятку найцікавіших місць відкриває місто Асуан, розташоване на східному узбережжі Нілу. Це найпівденніше місто країни, яке притягає безліч туристів. Уся справа в його живописному розташуванні, унікальній атмосфері і вражаючим пам’ятникам. Головні з його пам’яток розташовані на острові Елефантіні. Там можна побачити Асуанський музей, руїни древнього міста Абу і одне з трьох нубійських сіл. Будучи в Асуані ви також не можете пройти повз Мавзолей Ага Хана і монастиря св. Сімона, побудованого в сьомому столітті.
місто Асуан
місто Асуан

Розмір оригіналу:   620x390
Тип: jpg   Дата:

Ель-Гуна
Ель-Гуна – популярний курорт на Червоному морі, який знаходиться на відстані 25 км від аеропорту Хургади. Він є одним з найрозкішніших і дорожчих курортів Єгипту, і створений по образу Венеції з численними каналами, між якими розташовуються елегантні готелі, поля для гольфу і казино. Ель-Гуна також є ідеальним місцем для вейкбордінгу, дайвінгу і інших водних видів спорту.
курорт Ель-Гуна
курорт Ель-Гуна

Розмір оригіналу:   620x390
Тип: jpg   Дата:

Нувейба
Якщо ви шукаєте для відпочинку спокійне місце, то кращий варіант в Єгипті курорт Нувейба, розташований на березі затоки Акаба. Нувейба, який колись був найбільшим оазисом пустелі Синайскої, сьогодні відомий своїми широкими піщаними пляжами, живописними бухтами з бірюзовою водою і відмінними умовами для дайвінгу.
курорт Нувейба
курорт Нувейба

Розмір оригіналу:   620x390
Тип: jpg   Дата:

Дахаб
Невелике містечко Дахаб, ще на початку 90-х років ХХ століття було заселено тільки бедуїнами. Сьогодні це жвавий курорт, який притягає туристів зі всього світу. Дахаб є популярним серед любителів віндсерфінгу, кайтсерфінгу і, звичайно, дайвінгу. Там знаходяться красиві і незаймані коралові рифи, а також знаменита Блакитна діра – підводна печера, що тягнеться на глибину до 102 метрів. Це одне з найцікавіших місць для дайвінгу у світі!
Дахаб
Дахаб

Розмір оригіналу:   620x390
Тип: jpg   Дата:

Шарм-ель-Шейх
Шарм-ель-Шейх, поза сумнівом, один з найжвавіших курортів Єгипту, куди сьогодні можна забронювати тур з прямим перельотом з Києва. Упродовж багатьох років, місто є улюбленим місцем відпочинку не лише для любителів водних видів спорту, але і для прем’єр-міністрів і президентів різних країн світу. Місто розташоване між затоками Шарк-Бей, Наама-Бей і Майя Бей, завдяки чому завоювало своєю репутацією багатьох туристів, приваблюючи прекрасними пляжами, гарною погодою і відмінними умовами для дайвінгу.
курорт Шарм-ель-Шейх
курорт Шарм-ель-Шейх

Розмір оригіналу:   620x390
Тип: jpg   Дата:

Хургада
Інший дуже популярний курорт в Єгипті – Хургада. Його відрізняють комфортні готелі, довгі піщані пляжі і численні розважальні заклади. Любителі активного відпочинку можуть відправитися в подорож в пустелю на квадроциклі, або ж відправитися поплавати з маскою на човні. Для тих же, хто не любить морські ванни, ідеальним рішенням стане поїздка на підводному човні з прозорим дном з можливістю побачити різноколірних риб і коралові рифи.
курорт Хургада
курорт Хургада

Розмір оригіналу:   620x390
Тип: jpg   Дата:

Гіза
Піраміди на плато Гіза є одним з семи чудес світу, а також символом Єгипту і усієї античності. Вони були побудовані більше 4000 років тому і досі вражають уяву туристів своєю конструкцією.Три найбільших -Хеопса або Хуфу, Хефрена і Мікеріна є найпопулярнішими серед туристів, які часто не дотримують заборону на сходження. Увесь комплекс пірамід був внесений в список ЮНЕСКО вже в 1979 році.
плато Гіза
плато Гіза

Розмір оригіналу:   620x390
Тип: jpg   Дата:

Абу-Сімбел
Абу-Сімбел – монументальний храм сонця, який разом з пирамідами Гізи є одним з самих відвідуваних місць Єгипту, знаходиться недалеко від кордону з Суданом. Дивний храм був вирізаний в скелях за часів царювання Рамсеса II, приблизно в тринадцятому столітті до нашої ери. Комплекс Абу-Сімбел був виявлений на початку дев’ятнадцятого століття, а в 1979 році він був включений в Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
монументальний храм Абу-Сімбел
монументальний храм Абу-Сімбел

Розмір оригіналу:   620x390
Тип: jpg   Дата:

Луксор
Луксор є одним з найбільших по території міст у світі. Говорять, що це “музей просто неба” так, як його площа в декілька квадратних кілометрів пропонує величезну кількість древніх пам’ятників. Практично на кожному кроці в Луксорі добре збереглися храми, кам’яні будівлі і могили древніх фараонів. Розташований в південній частині країни на місці Фів, древньої столиці Єгипту, він привертає до себе увагу величезної кількості туристів.
Луксор
Луксор

Розмір оригіналу:   620x390
Тип: jpg   Дата:

Каїр
Каїр був заснований на місці римського форту в 150 році нашої ери, і сьогодні це місто є одним з центрів арабського світу. Столиця Єгипту є величезним міським організмом, де можна побачити практично усе: від древніх пірамід Гізи на околиці до сучасних хмарочосів в центрі, від трущоб до палаців В Каїрі величезна кількість пам’яток, наприклад, знаменитий базар Хан аль-Халілі, де можна купити буквально усе, Аль-Азхар – найстаріший університет у світі, а також Єгипетський музей, де можна побачити на власні очі мумії єгипетських фараонів, а також легендарні скарби Тутанхамона.
Каїр
Каїр

Розмір оригіналу:   620x390
Тип: jpg   Дата:

20 жовтня 2014

Автор:

10 найцікавіших місць в Єгипті Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук