Індія славиться своєю багатою і цікавою культурою, ця країна здавна притягала мандрівників. У наш час багато індійських міст є відомими туристичними центрами. Там ви можете побачити багато цікавих місць, історичних пам’ятників і шедеврів архітектури самих різних часів. Найцікавіші і затребувані на сьогодні тури в Індію по Золотому трикутнику. Екскурсійна програма “Золотий трикутник” включає відвідування трьох великих індійських міст Індії – Делі, Джайпуру і Агри.
Джайпур
Джайпур вважається одним з найяскравіших міст. Воно невелике по розмірах, і було побудоване відповідно до традицій древньої архітектури. Його відрізняє прямокутне планування і вузькі вулиці, які заповнені невеликими магазинами. Збереглася кріпосна стіна, що колись захищала місто від ворогів. Багато історичних пам’ятників побудовано з рожевого піщанику. Цей матеріал символізує гостинність. Найбільш відомі пам’ятки Джайпуру – це Палац вітрів і Міський палацовий комплекс.
Джайпур. Комплекс Міського палацу
Джайпур. Комплекс Міського палацу

Розмір оригіналу:   1200x700
Тип: jpg   Дата:

Делі
Делі - столиця Індії. Тут ви зможете побачити мечеть Джама Масджид. Варто відвідати ринок Чатта Чоук. Це місце відрізняється особливим колоритом і незвичайною атмосферою Індії. Мабуть, такою вона була сотні років назад. У північній частині міста знаходиться площа Коннаут. Це діловий центр міста. Тут розташовані кращі ресторани і магазини. Дуже цікаво буде відвідати храм Лакшми-Нарайан. Його стіни покриті різьбленням із зображеннями індійської міфології.
Делі. Фото храму Лакшми-Нарайан
Делі. Фото храму Лакшми-Нарайан

Розмір оригіналу:   1200x700
Тип: jpg   Дата:

Агра
Агра – казкове місто. Тут знаходиться одно з семи чудес світу. Безсмертний пам’ятник любові, що захоплює своєю красою, – Тадж Махал. Ви можете побачити і інші пам’ятки. Серед них – мармурова мечеть Моті Масджид, дзеркальний палац і безліч інших прекрасних шедеврів архітектури.
Агра. Панорамний вид на Тадж-Махал
Агра. Панорамний вид на Тадж-Махал

Розмір оригіналу:   1200x475
Тип: jpg   Дата:

Відвідавши цю екскурсійну програму, ви отримаєте незабутні враження від Індії.

18 вересня 2015

Автор:

Золотий трикутник Індії Оцінка: 4.40 з 5
Всього оцінок: 5
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Коментарів (2)

 

  1. Олена коментує:

    Чому Тадж-Махал одне з сьоми чудес світу? Ви в школі навчались?

    • Остап Озіра коментує:

      Тадж-Махал одне з семи нових чудес світу. Список семи нових чудес світу складав спеціальний некомерційний фонд The New 7 Wonders of the world на основі голосування. Більш детально тут https://ozi.pp.ua/sim-novih-chudes-svitu_14631/

Залишити коментар або відгук