Кріт – один з найзнаменитіших грецьких островів, але мало хто знає, що він ще і найбільший. А це означає, що вибравши його для відпочинку, ви зіткнетеся з ще одним питанням: а де ж краще всього відпочивати на Кріті? Де зупинитися, щоб провести час максимально комфортно? Відповіді на ці питання залежать від того, чого конкретно ви чекаєте від подорожі.
Кращі пляжі Кріта
Не варто і говорити про те, що в першу чергу Кріт притягає цінителів пляжного відпочинку, який тут дійсно на високому рівні. Але все таки є особливі пляжі, які заслуговують окремої згадки.
Елафонісі знаходиться в південно-західній частині острова і притягає рожевим піском і чистим морем, яке в цьому районі досить дрібне. Завдяки цьому вода в прибережній зоні Елафониси завжди на декілька градусів тепліше, ніж в інших місцях. Особлива привабливість пляжу полягає в тому, що на ньому практично немає туристичної інфраструктури, а значить, можна відпочити, забувши про цивілізацію.
Пляж Елафонісі з рожевим піском
Пляж Елафонісі з рожевим піском

Розмір оригіналу:   670x332
Тип: jpg   Дата:

Франгокастелло – пляж, розташований поряд з однойменною фортецею. Не дивлячись на те, що це місце користується популярністю серед туристів, тут ідеальне чисте море. Пляж – піщаний і досить великий. Плавати тут люблять прихильники снорклінгу
пляж Франгокастелло
пляж Франгокастелло

Розмір оригіналу:   670x332
Тип: jpg   Дата:

.
Матала притягає тим, що знаходиться біля підніжжя дуже цікавої скелі. Завдяки шаруватій структурі на скелі як би розташувалися довгі багатоярусні балкони. На різних рівнях цієї скелі в різні історичні періоди люди проривали печери. Зараз їх дозволено відвідувати.
пляж Матала
пляж Матала

Розмір оригіналу:   670x332
Тип: jpg   Дата:

Де можна добре відпочити на Кріті з дітьми?
Для сімейного відпочинку необхідно вибирати курорти із зручним пологим входом в море і піщаним дном. Добре підходить згаданий вище пляж Елафонісі, але цим список місць для відпочинку з дітьми не вичерпується.
Макріялос також характеризується мілководдям, тому тут безпечно плавати навіть з малюками. Крім того, містечко розташоване далеко від шумних курортів, у тому числі і від Іракліону, тому прекрасно підходить для тихого сімейного відпочинку.
З готелів прекрасний сервіс пропонує Grecotel Club Marine Palace. Тут для грудних дітей безкоштовно надають ліжечка, а також стільчики для годування. Враховані навіть найдрібніші нюанси: є аудіоняня, прилад для підігрівання молока. Якщо дорослим треба провести час окремо, то можна удатися до послуг няні. Для дітей є гурток, поблизу розташований затишний піщаний пляж в живописній бухті.

Відео: готель Grecotel Club Marine Palace

Де на Кріті відпочивати молоді?
Кріт нерідко вибирають для молодіжного відпочинку. При цьому молоді компанії зазвичай зупиняються на конкретних курортах – більш шумних, з багатим спектром розваг. Один з них – Херсоніссос, який характеризується найбільшою кількістю клубів, насиченим нічним життям. При цьому піщані пляжі тут нічим не гірше, ніж на скромних відокремлених курортах. Поруч розташований аквапарк Water City.

Відео: курорт Херсоніссос

Ще один туристичний центр Кріта, на якому вважає за краще відпочивати молодь – це Малья. Тут пропонуються найрізноманітніші розваги, не лише нічне життя, але і денний активний відпочинок, зокрема, поїздки на конях.
Можна вибрати містечко Ретімно з сучасним стрімким життям. Тут не доведеться нудьгувати ще і завдяки численним архітектурним пам’яткам, розташованим на території міста.
Якщо ви хочете познайомитися з унікальною культурою і історією острова Кріт, то можете вибрати практично будь-який курорт, оскільки майже скрізь пропонується різноманітна екскурсійна програма з відвідуванням пам’яток не лише Кріта, але і інших територій, зокрема, материкової Греції. Сподіваємося, тепер вам стало легше вирішити для себе, де краще відпочивати на Кріті.

9 листопада 2014

Автор:

Де краще відпочивати на Кріті Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук