Єгипет, такий загадковий і привабливий, і кожен з нас хоч би раз в житті хотів би побувати там, поринути в східну казку, побачити своїми очима піраміди долини Гіза, прогулятися по Каїру…Років 10-15 тому відпочинок в сонячному Єгипті був доступний тільки для тих, у кого дозволяли фінанси, а останнім часом відпочинок став доступним, завдяки ранньому бронюванню, путівкам, що горять, спеціальним пропозиціям, безвізовому режиму (у аеропорту по прильоту у ваш закордонний паспорт наклеюється спеціальна візова марка і усе), тому потік туристів збільшився, розвиваються курорти, будуються першокласні готелі з величезними територіями, розвиненою інфраструктурою, а також реконструюються старі. Ви можете дозволити собі відпочинок в Єгипті, адже не обов’язково бронювати тури в дорогі готелі, можна і дещо заощадити. З’їздити в готелі 3 зірки. Про них то далі я і постараюся розповісти, які плюси і мінуси проживання в готелях цієї категорії і чи варто туди взагалі їхати?!
Номери готелів Єгипту 3 зірки зазвичай 10-12 кв. метрів, в кожному номері обов’язково є присутньою ванна кімната і туалет, мило і шампунь (але це рідкісно, усе залежить від менеджменту готелю), рушники (зміна щодня, білизну міняють 1-2 рази в тиждень), телевізор, телефон і кондиціонер (у найдешевших можуть бути відсутніми три останні складові). На території готелів три зірки є один басейн, пральня, тренажерний зал, ресторан (вірніше сказати кафе або їдальня), про анімацію і міні клуби і мови бути не може, або її там немає, або є, але на низькому рівні. Персонал готелю одягнений у формений одяг, який має розподіл по службах, і взагалі ця категорія готелів є найпоширенішою.
Єгипетські готелі
Єгипетські готелі

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Хочеться відмітити важливе, готелі 3 зірки в Єгипті мають відмінності і за типом харчуваня, і по інфраструктурі, і по території, а також за якістю послуг, що надаються, і сервісу. Раджу при бронюванні готелю, більше прочитати інформації, відгуків і звичайно ж удатися до допомоги фахівців туристичної індустрії, менеджерів туркомпаній, які знають плюси і мінуси єгипетських готелів.
Більшість готелів 3 зірки розташовано в курортному місті Хургада, багато які з них розташовується на першій береговій лінії, мають власну пляжну зону і немалу територію. Варто відмітити готель Аква Фан в Хургаді, він знаходиться в межі міста у безпосередній близькості від готелю розташовані магазини, дискотеки, бари, ресторани. У самому готелі є непогана дискотека. Багато туристів оцінюють його вище за рівень готелю 3 зірки. Практично в центі Хургади, поряд з готелем Шератон, побудований непоганий готельчик під назвою Бела Віста. Перевага цього готелю – поряд усі розваги, безліч сувенірних крамниць, кафешок, магазинів текстилю і золота. Взагалі таким готелям віддає перевазі молодь, яка не любить переплачувати гроші, адже багато хто віддає перевагу активному відпочинку: нічне життя, екскурсії і так далі.
Хургада
Хургада

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Знаменитий і респектабельний курорт Шарм-Ель-Шейх сподобається любителям постежити за кораловими рифами і підводним царством. Адже корали тягнуться по усій береговій лінії. Курорт забудований готелями 4-5 зірок, готелів 3 зірки там небагато. Ця категорія готелів розташована на 2 і 3 берегових лініях. Позитивні відгуки по готелю Creative Badawia Resort 3*. Він побудований не на першій береговій лінії, проте має хороший рівень сервісу, немаленьку територію, а поряд розташована торгова зона, де можна закупити сувеніри і пам’ятні дрібнички. А поряд з пляжем знаходиться прекрасний кораловий риф – справжній рай для любителів постежити за підводним світом.
берегова лінія готелів
берегова лінія готелів

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Якщо порівнювати турецькі готелі і єгипетські однієї кількості зірок, то вони відрізняються. Не треба чекати, що персонал готелів в Єгипті прибігатиме по першому ж заклику, в Турецьких же, усі вишколені і готові прийти на допомогу. Сервіс відрізняється набагато. Не забувайте, Єгипет – це Африка, а Туреччина – європейська зона. Вибираючи відпочинок в готелях 3 зірки в Єгипті не чекайте від персоналу і наданих послуг, що усе буде на вищому рівні і як мовиться “усе включено” . Молоді і сім’ям там буде цілком комфортно, адже море, сонечко, сприятливі кліматичні умови, екскурсії, магазини, сувенірні крамниці для усіх однакові.

18 липня 2014

Автор:

Єгипетські готелі. Чи варто бронювати готелі 3 зірки? Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук