Ейлат
Ейлат

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Не дивлячись на те, що з початку липня температура в місті Ейлат практично не опускається нижче за 40-градусну відмітку, від туристів немає відбою. Для того, щоб заманити їх до себе, місцеві готелі пропонують усі нові сервіси і аттракции. Так, гостям King Solomon пропонують поєднати “хліб з видовищами”. Популярність всіляких передач, що росте останніми роками, по кулінарії подала керівництву готелю оригінальну ідею – під час сніданку і обіду постояльці можуть спостерігати за кухарями і вчитися готувати самим. У Royal Garden пішли ще далі – там туристи беруть участь в процесі, “модифікуючи” замовлені ним блюда.
Для того, щоб внести в щоденні “процедури” приємну різноманітність, гостям Royal Garden пропонують можливість вибрати, де снідати – в обідній кімнаті або в Café Boulevard. На відміну від звичайних трапез, в цій кав’ярні подаються літні варіанти завтра – з мороженим і свіжою випічкою. Вечорами, щоб гостям не було нудно і не потрібно було далеко ходити, їх чекає Isrotel Theatre – щовечірнє шоу WOW в стилі Лас-Вегаса, а в King Solomon є власний нічний клуб Blanko.
Для більшості ейлатских туристів відпочинок без шопінгу – це не відпочинок. Як розповів порталу IzRus директор King Solomon еди Пинто, саме з цієї причини мережа Isrotel відкрила у своїх готелях бутики таких фірм, як Rolex, Tommy Hilfiger, Pierre Cardin, Lacoste і інших. По словах Пинто, ці фірми працюють тільки з мережею Isrotel. “У ейлате товари звільнені від сплати ПДВ, що притягає як іноземців, так і ізраїльтян. Про усі заходи у бутиках, розпродажах і скидках наші постояльці дізнаються першими”, – заявив він. Пинто завірив, що у більшості магазинах є російськомовний персонал, що дозволити гостям з країн СНД почувати себе комфортніше.

6 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук