езотеричний туризм
езотеричний туризм

Розмір оригіналу:   528x347
Тип: jpg   Дата:

Туристів, готових платити будь-які гроші за поїздку у віддалені краї у пошуках незвіданого відчуття, значно менше, ніж тих, хто скуповує горящі тури в Єгипет або Туреччину, а тому туристичні агентства щорічно поповнюють список послуг, що надаються ними, звертаючись до того круга інтересів, який здатний притягнути нового зацікавленого клієнта.

Спеціально для тих, кого вже складно здивувати, існує так званий езотеричний туризм, який сьогодні знаходиться на підйомі і має підвищений попит. За даними туроператорів, популярність езотеричних турів щорічно збільшується приблизно на 25-30%.

Поняття «Езотеричний туризм», за словами фахівців, сформувалося відносно нещодавно – близько 12-14 років тому, на стику екології, туризму і йоги. «Езотеричний туризм – це культура подорожей, мистецтво паломництва по священних місцях нашої планети, – розповідає Ганна Шокіна, туроператор Центру езотеричного туризму.- За останні роки помітний надзвичайний підйом попиту на цей вид туризму, і це пояснюється тим, що люди зайнялися своїм духовним зростанням».

езотеричний туризм
езотеричний туризм

Розмір оригіналу:   496x304
Тип: jpg   Дата:

У таких турах поєднується оздоровлення і відпочинок, подорож і пригоди, а різні оздоровчі практики допомагають людині стати сильнішою і здоровішою.

За словами Валентини Курочкіної, керівника езотеричного спортивно-оздоровчого клубу «Незвіданий світ», «головним завданням езотеричного туризму є спроба розкриття мети і цінності існування людини, прагнення навчити її бути щасливою не учора або завтра, а тут і зараз».

Як такої класифікації езотеричних турів не існує, проте фахівці виділяють декілька видів, серед яких ознайомлювальні, містичні, оздоровчі. Основна відмінність цих турів від звичайних полягає в тому, що головною метою є отримання духовних знань (теорія в цьому напрямі має важливе значення, зокрема, це семінари і тренінги на природі) і практичних навичок, а також підвищення духовного рівня людини.

езотеричні тури в Карпати
езотеричні тури в Карпати

Розмір оригіналу:   608x422
Тип: jpg   Дата:

«Езотеричні тури відрізняються від звичайних тим, що, окрім історичного зрізу, ми цікавимося енергетикою місцевості, на яку вирушаємо, зокрема, її історією і міфологією», – говорить Ганна Шокіна.

Езотеричні тури здійснюються як в межах України, так і з виїздом за кордон. Найбільш популярний напрям таких турів в межах країни – це Карпати. За словами туроператорів, велика частина Карпатських гір просякнута позитивною енергетикою і тому проблем з вибором місця не виникає: «Згідно з легендами, в Карпатських горах проживали навіть амазонки і гори насичені жіночою енергетикою, що сприятливо впливає на духовний розвиток людини».

Місця сили розташовані нерівномірно, проте найбільше їх біля гірських річок та природних джерел. Окрім цього, місця ці відомі ще і як здравниця. Так, дуже популярне лікування в Трускавці – місті-курорті мінеральних вод.

езотеричні тури в Індію
езотеричні тури в Індію

Розмір оригіналу:   800x535
Тип: jpg   Дата:

Залежно від бажань і переваг клієнта туроператор пропонує пішохідний, автомобільний і автопішохідний варіанти туру, проживання в готелях або наметах, наявність кухаря, спортивні заходи (зокрема, походи в гори або катання на лижах по спеціальним маршрутам) і інші послуги.

Для тих, хто хоче пізнати себе в атмосфері східної культури, існують езотеричні тури в Єгипет, Тібет, Єрусалим, Індію, Китай, Бірму, Бутан, Таїланд, Непал, Мексику або Перу.

Вартість таких турів залежить від умов перебування, місця проведення і тривалості (звичайно це 3-14 днів) – ціна варіюється від $100 до $3 тис., у випадку з індивідуальним замовленням ця цифра збільшується приблизно в два рази.

 

 

24 жовтня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук