Цей фестиваль швидше схожий на покарання, які застосовувалися колись відносно шахраїв в середньовічній Іспанії. Але це – божевільна забава – фестиваль “Томатіна”, який щорічно проводиться на сході Іспанії в місті Буньол в останню середу серпня. Цього року найбільша у світі битва томатів станеться 27 серпня.
У невелике містечко Буньол до останньої середи серпня для майбутньої битви привозять приблизно 140 тонн м’яких червоних плодів. Основні події відбуватимуться навколо площі Plaza del Pueblo, де зберуться більше 30,000 учасників битви і просто зацікавлені особи.
Перша томатна битва відбулася в 1945. Причини цієї війни не відомі. Говорять, що це був протест проти диктатури Франка, а деякі стверджують, що група друзів почала цю гру, яка надалі завоювала усе місто і вийшла на загальноіспанський рівень, а потім завоювала весь світ.
Битва томатів в Іспанії
Битва томатів в Іспанії

Розмір оригіналу:   630x450
Тип: jpg   Дата:

Цілий день в місті Буньол проходять битви. Але вони тривають до визначеної Адміністрацією години, після якої чистота і світ повертаються на тихі вулиці іспанського містечка. Звичайно, до цієї події готуються не лише учасники і туристи, але і хазяї магазинів, ресторанів і крамничок, а також усі жителі Буньола. Пожежні машини стоять на готові і поливають з шланга натовп, якщо він дуже розгарячився, а власники магазинів, ресторанів і готелів закривають свої вітрини пластиковими листами, які потім знімають.
Туристичні агентства Іспанії готують до цього фестивалю спеціальні рекомендації, де описується як поводитися в день битви томатів. Наприклад, потрібно знати що відбуватиметься цього дня і не дивуватися з того, що відбувається, учасники томатних боїв особливо старанно закидають тих, хто приходить на фестиваль з фотокамерами, обов’язково ви будете облиті водою і обмазані томатним соком, тому потрібно надівати старий і зручний для таких заходів одяг. Після години відбою, бої закінчуються і усі повинні покинути місця битв. Власники ресторанів цього дня не відкривають свої заклади, також як і власники кафе. Тому для тих, хто хоче ще і добре відпочити увечері, рекомендується зупинятися в сусідній Валенсії.

24 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук